Jau otro vasaru liepājniekiem un pilsētas viesiem būs iespēja izbaudīt ūdens tūrisma piedāvājumus, kurus izveidojis SIA "JA Travel"  – Liepājas ienākošā tūrisma aģentūra sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldību. No 24.maija tas piedāvā izbraucienus jūrā ar buru jahtām un zvejas tīklu celšanu ar zvejas kuģi, informē SIA "JA Travel" valdes locekle Agita Kurzeme.

No Liepājas jahtu ostas piestātnes katru dienu jebkurā iepriekš saskaņotā laikā ir pieejams izbrauciens ar buru jahtu. Noķer Liepājas vēju, vēro saulrietu, saullēktu, skaiti zvaigznes – pakalpojums pieejams ģimenēm ar bērniem, romantiskiem izbraucieniem divatā vai īpašiem svētku mirkļiem (līdz 4 personām). Bērniem līdz 7 gadiem vecāku pavadībā pakalpojums bezmaksas. Cena par 2 stundu braucienu ir 120 eiro. Šogad ir iespējas doties arī izbraucienos no Liepājas uz Pāvilostu un atpakaļ. Viena virziena cena ir 350 eiro līdz 4 personām.  Izbrauciena ilgums no (4–6 stundas) atkarīgs no laikapstākļiem.

Tiem, kuri vēlas iepazīt un redzēt zvejnieka amatu, "JA Travel" piedāvā doties izbraucienā ar zvejas kuģi "Balta". Tīklu celšana, dienas loma grilēšana uz klāja. Pasākums pieejams grupām līdz 10 personām. Cena – 30 eiro no personas.

Abi tūrisma produkti ir emocijām bagāti un neaizmirstami piedzīvojumi, kas dod iespēju  pilnvērtīgi izbaudīt ūdens tūrisma iespējas Liepājā. Pieteikt izbraucienus var pa tālr. 26529955, kā arī sociālajos medijos "Facebook" – @burā un zvejo Liepājā, "Instagram" – @sailorfishinliepaja, vai mūsu mājas lapā www.jatravel.lv.

2020.gada tūrisma sezonas izskaņā  SIA "JA Travel" piedāvājums "Burā un zvejo Liepājā", tika nominēts kā 2. labākais tūrisma produkts  Latvijas Investīcijas un attīstības aģentūras konkursā "Jaunais tūrisma produkts 2020".