Piektdien, 22.martā, domes priekšsēdētājs Uldis Sesks un viņa vietniece Silva Golde pasniedza pateicības rakstus piecām liepājniecēm, kuras bija izvirzītas Gada liepājnieka titulam.

Šiem pieciem nominantiem Liepājas apbalvojumu konsultatīvā padome bija lēmusi piešķirt domes pateicības rakstus par veikumu pilsētas labā.

„Mums ir vislielākais prieks un gods visu liepājnieku vārdā jūs sveikt, jo jūsu darbi pilsētas labā vairāku gadu garumā ir pamanīti un novērtēti. Par ikvienu no jums es varu teikt tikai vislabākos vārdus. Novēlu jums iedvesmu un enerģiju strādāt tikpat labi arī turpmāk,” sveicot nominantes, sacīja Golde.

Domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, pasniedzot liepājniecēm pateicības rakstus, atzina, ka ir liels prieks sveikt un godāt liepājnieces, kuras katra savā jomā strādā liepājnieku labā un veic pilsētai nozīmīgu darbu.

Pateicības rakstus saņēma: Liepājas pilsētas izglītības pārvaldes metodiķei jaunatnes lietu jautājumos Aelitai Antonovai – par veiksmīgu darbu skolēnu profesionālajā orientācijā, organizējot Karjeras nedēļu Liepājā; Liepājas muzeja galvenajai speciālistei Sandrai Šēniņai – par veiksmīgu darbu un personisko ieguldījumu sabiedrības patriotiskajā audzināšanā Liepājā; Liepājas Izglītības pārvaldes galvenajai speciālistei pirmsskolas izglītības jautājumos Austrai Gūtmanei – par ieguldīto darbu pirmsskolas izglītības metodiskā darba vadībā Liepājā; Emiļa Melngaiļa Liepājas Mūzikas vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotājai Astrai Ziemelei – par veiksmīgu Liepājas zvanu kora „Campanella” darbību un Liepājas vārda popularizēšanu Latvijā; Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes „Saulīte” vadītājai Dinai Jaunzemei – par enerģisku, sekmīgu pirmsskolas izglītības iestādes „Saulīte” vadību, īstenojot jaunas, inovatīvas idejas pirmsskolas izglītībā Liepājā.