Finanšu komitejas ārkārtas sēdē pirmdien, 9.decembrī, deputāti nolēma atvēlēt Ls 7838 (ar PVN) sporta kluba „Liepājas metalurgs” mantas iegādei.

Kā komitejas sēdē sacīja domes Finanšu pārvaldes vadītājs Ronalds Fricbergs, „ir radusies iespēja iegādāties sporta kluba kustamo mantu, turklāt šī summa jau iepriekš tika rezervēta neparedzētiem gadījumiem paredzēto izdevumu sadaļā”.

Pēc Fricberga sacītā, daļu mantas par saviem līdzekļiem atpirks Olimpiskais centrs (LOC), bet otru daļu – domes Sporta pārvalde, kurai tad arī nepieciešami šie septiņi tūkstoši.

Deputāts Jānis Vilnītis aizrādīja, ka sagatavotajam lēmumprojektam nav pievienots mantu saraksts, un vēlējās zināt, kas tieši tā ir par mantu, ko pašvaldība gatavojas pirkt.

Fricbergs uzskaitīja: masāžas galds, slidu asināmā iekārta, trenažieri, videoiekārta, kases aparāti u.c. Savukārt LOC pirkšot futbola vārtus, līniju marķēšanas iekārtu un citas mantas.

Vilnītis, kurš komitejā balsoja „par”, tomēr vēlējās, lai līdz domes sēdei, kas paredzēta ceturtdien, 12.decembrī, lēmumprojektam saraksts tiktu pievienots, ko Fricbergs arī apsolīja.

Pašvaldības nākamā gada budžeta izdevumu sadaļā iekļautas arī citas izmaksas, kas saistītas ar uzņēmuma „Liepājas metalurgs” maksātnespējas procesa radītajām sekām. Lielākās izmaiņas saistāmas ar domes iepriekš pieņemto lēmumu no nākamā 1.janvāra pārņemt no sporta kluba „Liepājas metalurgs” pašvaldības finansējumā bērnu un jauniešu futbola un hokeja sporta programmas, kā arī atpūtas kompleksu „Draudzība” Bernātos.