Pirmdiena, 4. marts
15.00 Administratīvā komisija, Peldu iela 5.

18.00 Zaļās birzes iedzīvotāju tikšanās ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Gunāru Ansiņu. Saruna notiks sociālā aprūpes centra "Rūre" telpās, Labraga ielā 11, Liepājā.

Liepājas SEZ pārvaldnieks Uldis Hmieļevskis piedalīsies darba seminārā Briselē par inovācijām un sinerģijām aviācijas nozarē.

Publiskajai apspriešanai nodots detālplānojums zemesgabaliem Atslēdznieku un Oskara Kalpaka ielā. Publiskā apspriešana norisinās līdz 11. martam. Uzzināt vairāk.

Otrdiena, 5. marts
9.30 Iedzīvotāju pieņemšana pie Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Gunāra Ansiņa.

Iedzīvotāju pieņemšana pie Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieka Salvja Rogas.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs tiksies ar LIAA Tūrisma departamenta direktores vietnieci Lindu Ziediņu-Ērgli par kopīgām mārketinga aktivitātēm prioritārajos mērķtirgos, Rīgā.

Rīgā notiek Latvijas–Flandrijas atkrastes vēja forums, kurā piedalīsies Liepājas SEZ pārvaldnieks Uldis Hmieļevskis un paneļdiskusijā diskutēs par Liepājas SEZ un ostas iesaisti atjaunojamo energoresursu – vēja – izmantošanā, lai palielinātu valsts enerģētisko neatkarību.

Trešdiena, 6. marts
11.00 Publisku izklaides un svētku iesniegumu izskatīšanas komisija, Rožu iela 6, 226. telpa.

13.00 Sociālo lietu komisija, Liepājas Valsts ģimnāzija.

13.00 Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš piedalīsies Latvijas Pašvaldību Savienības organizētā sanāksmē pašvaldību priekšsēdētājiem ar Latvijas Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču Rīgas pilī.

14.00 Iepirkumu komisija, tiešsaiste.

Dzīvojamo māju privatizācijas komisija, elektroniskā saziņā.

Ceturtdiena, 7. marts

15.30 Dzīvokļu komisija, tiešsaistē.

Piektdiena, 8. marts
Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs tiksies ar transporta plūsmas uzskaites aplikācijas izstrādātājiem "Asistobe", tiešsaistē.

Liepājas SEZ pārvaldes speciālisti piedalīsies RTU Karjeras dienās, lai informētu par karjeras iespējām Liepājas SEZ strādājošos uzņēmumus.

Sporta aktivitātes un sacensības
• otrdien "Skrienam Liepājā!" koptreniņš (Jūrmalas parks);
• trešdien Betsafe Sieviešu Baltijas Basketbola Līgas Elites grupas regulārās sezonas spēle SBK "Liepāja/LSSS" – "TTT Rīga" (LOC Olimpiskais centrs);
• no piektdienas līdz svētdienai LTS kausa 2. posms U12 (LOC Tenisa halle);
• piektdien klasifikācijas sacensības peldēšanā (Sporta centrs "Ezerkrasts");
• sestdien Laskana Liepājas Akvatlons (LOC Baseins&SPA un LOC Manēža);
• sestdien un svētdien Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā (LOC Ledus halle);
• svētdien Ziemas peldēšanas koppelde (Ziemas peldvieta);
• svētdien Liepājas pilsētas amatieru telpu futbola čempionāts (LOC Olimpiskais centrs).

PI "Komunālā pārvalde" plānotie darbi
1. Notiks ielu brauktuvju un sadalošo zaļo joslu uzturēšana atbilstoši ziemas sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
2. Notiks veloceļu uzturēšana atbilstoši ziemas sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
3. Notiks sabiedriskā transporta pieturvietu uzturēšana atbilstoši ziemas sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
4. Ja laikapstākļi atļaus, notiks koku vainagu kopšana/veidošana – darbi plānoti Vītolu ielā, Baidzeles ielā, Vaiņodes ielā 43 un citās vietās.
5. Pilsētas mežā Liedaga ielā 9 (10,96 ha, atrodas Baltijas jūras krasta kāpu posmā no Vaiņodes ielas līdz Pērkones kanālam) notiek kopšanas cirte. Kopšanas cirte paredz tievu, nokaltušu, bojātu, vēja izgāztu un augšanā atpalikušu koku ciršanu un izvākšanu no meža. Kopšanas darbi mežaudzē to darīs pieejamāku iedzīvotājiem – pastaigām, sportošanai, dabas izziņai.
6. Pilsētas mežā Grīņu ielā 1/3 (platība 12,35 ha, atrodas Grīzupes ielas malā, pie pilsētas austrumu robežas)  notiek krājas kopšanas cirte un galvenā izlases cirte. Galvenokārt tiek izcirsti tievo dimensiju koki, kā arī nokaltušie, bojātie, vēja izgāztie un augšanā atpalikušie koki. Kopšanas darbi mežaudzi darīs pieejamāku iedzīvotājiem, atbrīvos vietu saules gaismai un barības vielām, kas nepieciešami lielākiem kokiem.
7. Notiks ielu asfalta seguma bedru un bedrīšu avārijas remonts. Autovadītājus aicinām ievērot brīdinājuma zīmes un norādes par iespējamām bedrēm un īslaicīgiem satiksmes ierobežojumiem remontdarbu laikā.
8. Ja laika apstākļi atļaus, notiks grants seguma ielu planēšana un bedru izlīdzināšana.
9. Turpināsies ietves pārbūve Studentu ielā no Pulkveža Brieža ielas līdz Atmodas ielai. Jaunā ietve 524 metru garumā virzīsies paralēli Studentu rotas ielas pāra numuru puses zemes gabaliem, pēc iespējas saglabājot esošās ietves izvietojumu.
10. Dārza un Ganību ielas krustojumā turpināsies regulējamas gājēju pārejas izbūve. Darbu veicējs SIA "CTB", darbi jāpabeidz līdz maija sākumam. Esošās neregulējamās gājēju pārejas pārbūve minētajā krustojumā notiek pēc pilsētas Transporta infrastruktūras komisijas lēmuma, pirms tam izvērtējot gājēju kustības intensitāti un citus ceļu satiksmes apstākļus uz šīs tranzīta ielas.
11. Kurzemes skvērā turpināsies darbi, lai esošās tualetes vietā uzstādītu/novietotu jaunu rūpnieciski ražotu konteinera tipa tualetes moduli.
12. Strādā Komunālās pārvaldes Ziemas dienests, kas organizē ielu braucamās daļas uzturēšanu ziemā.
13. Notiks ielu apgaismojuma ikdienas uzturēšanas darbi, kas ietver izdegušo spuldžu nomaiņu, regulāru iekārtu pārbaudi, balstu taisnošanu un citus darbus.
14. Pļavu ielas pārbūves būvobjektā no Miera līdz Vaiņodes ielai ir noteikts ziemas tehnoloģiskais pārtraukums.
15. Slimnīcas un Grīzupes ielas atzaru pārbūves būvobjektā Slimnīcas ielas daudzdzīvokļu māju kvartālā ir noteikts ziemas tehnoloģiskais pārtraukums.
16. Noliktavas, Ābeļu un Skuju ielas posmu pārbūves objektā ir noteikta ziemas tehnoloģiskais pārtraukums. Satiksmei daļēji ir slēgta Noliktavas iela no Vānes līdz Ziemupes ielai

Par Komunālās pārvaldes atbildībā esošajiem jautājumiem iedzīvotājus aicinām zvanīt vai rakstīt Whatsapp pārvaldes diennakts dežurantam pa tālruni: 22 011 963.

Lai paplašinātu iespējas iedzīvotājiem ērtāk nodot informāciju par uzlabojumiem pilsētvidē, kā arī veicinātu saziņu ar Liepājas pašvaldību, izveidota mobilā lietotne ar nosaukumu "Liepājas pilsēta". Mobilo lietotni var bez maksas lejupielādēt Google Play vai AppStore veikalos.