Pirmdiena, 20. maijs
16.00 Administratīvā komisija, Peldu iela 5.

Lai veiktu ielas seguma atjaunošanas darbus, laika periodā no 20. maija līdz 23. jūnijam tiks slēgta satiksme ar secīgām satiksmes organizācijas izmaiņām Jūras ielā, posmā no Friča Brīvzemnieka ielas līdz Tramvaja tiltam,  kā arī satiksmes rotācijas aplī. Vairāk ŠEIT.

Līdz 22. maijam Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga atrodas prombūtnē.

No 20. līdz 27. maijam Liepājas Sociālā dienesta Atkarību profilakses centrā, Flotes ielā 7, Eiropas pavasara testēšanas nedēļas ietvaros Liepājas iedzīvotāji var veikt bezmaksas eksprestestus uz HIV, B un C hepatītu.

Otrdiena, 21. maijs

9.30 Iedzīvotāju pieņemšana pie Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Gunāra Ansiņa.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs piedalīsies Kurzemes tūrisma informācijas centru sapulcē par kopējām mārketinga aktivitātēm Baltijas valstīs.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs piedalīsies ilgtspējīga tūrisma galamērķa pētniecības darba grupā "ERASMUS+" projekta ietvaros.

Trešdiena, 22. maijs
9.00 Transporta infrastruktūras komisija, tiešsaistē.

10.00 Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš ar uzrunu atklās starptautisku konferenci, kas notiks projekta "BALTICITIES – Baltijas jūras valstu pilsētu sadarbība jūras vides aizsardzībai’’ ietvaros un ir viens no kampaņas "Eiropas Jūras diena manā valstī" pasākumiem. Konference pulcēs zinātniekus, dabas aizsardzības institūciju ekspertus, pašvaldību un nevalstisko organizāciju pārstāvjus, kā arī jauniešus un vides aktīvistus no četrām projektā iesaistītajām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas, (LMMDV telpās Alejas ielā 18).

11.00 Publisku izklaides un svētku iesniegumu izskatīšanas komisija, Rožu iela 6, 226. telpa.

12.00 Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš tiksies ar ārkārtējo un pilnvaroto Ungārijas vēstnieku Latvijā Ģergu Urkuti (György Urkuti)

13.00 Sociālo lietu komisija, Liepājas Valsts ģimnāzija, klātienē.

15.00 Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš pilsētas centrālajā pludmalē, pie Glābšanas stacijas, pacels vienu no trim Liepājai piešķirtajiem Zilajiem karogiem, kas ir pasaulē populārākais un atzītākais tūrisma ekosertifikāts.

Dzīvojamo māju privatizācijas komisija, elektroniskā saziņā.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs piedalīsies Ziemeļvalstu tūrisma asociācijas darba grupā "Future of our tourism industry", tiešsaistē.

Ceturtdiena, 23. maijs

12.00 Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes sēde, tiešsaistē un klātienē Rožu iela 6, 226. telpa.

14.00 Iepirkumu komisija, Rožu iela 6, 207. telpa.

15.30 Dzīvokļu komisija, tiešsaistē.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs piedalīsies Ziemeļvalstu tūrisma asociācijas darba grupā "Cold Tourism", tiešsaistē.

Piektdiena, 24. maijs
24. un 26. maijā Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš apmeklēs Liepājas sadraudzības pilsētu Darmštati Vācijā, lai piedalītos Eiropas nedēļas nogalei veltītos pasākumos.

Sestdiena, 25. maijs

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs piedalīsies Tūrisma informācijas tirgū Latvijas Tūrisma informācijas dienas ietvaros, Jelgavā.

Sporta aktivitātes un sacensības
• pirmdien PafBet Latvijas Basketbola Līgas (LBL) ceturtā bronzas sērijas spēle BK "Liepāja" – BK "Ventspils" (LOC Olimpiskais centrs);
• otrdien "Skrienam Liepājā!" koptreniņš (Jūrmalas parks);
• otrdien riteņbraukšanas koptreniņš – gatavojamies triatlonam 2024 (BB wakepark);
• trešdien Liepājas vasaras pusmaratona koptreniņš (LOC Stadions "Daugava");
• ceturtdien LOC sezonas noslēguma sacensības peldēšanā (LOC Baseins&SPA);
• ceturtdien SUP treniņš (Liepājas ezers, Vecā ostmala 29);
• no piektdienas līdz svētdienai Sudraba Wilson balvas izcīņa U12 (Jūrmalas parka tenisa korti);
• sestdien Latvijas futbola Altero 2.līgas spēle FK "Karosta" - FK "Limbaži" (LOC Stadiona "Daugava" rezerves laukums).

Liepājas Komunālās pārvaldes plānotie darbi

1. Notiks ielu brauktuvju un sadalošo zaļo joslu uzturēšana atbilstoši vasaras sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
2. Notiks veloceļu uzturēšana atbilstoši vasaras sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
3. Notiks sabiedriskā transporta pieturvietu uzturēšana atbilstoši pavasara sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
4. Pilsētas parkos un skvēros, Zirgu salā un citās vietās notiks vasaras puķu stādīšana, turpināsies dobju ravēšana, mēslošana, laistīšana un citi uzturēšanas darbi.
5. Notiks jauno koku laistīšana.
6. No 15. aprīļa līdz 30. jūnijam valstī ir noteikts ligzdojošo putnu saudzēšanas periods ārpus meža,  līdz ar to  koku zāģēšana un vainagu kopšana pilsētā notiek ierobežotā apjomā.
7. Notiks soliņu un cita pilsētvides labiekārtojuma inventāra atjaunošana un sagatavošana vasaras sezonai.
8. Liepājas pludmalē turpinās peldsezona – dežurē pludmales glābšanas dienests, notiek pludmales infrastruktūras un labiekārtojuma apsaimniekošana un uzturēšana.
9. Pilsētas mežā Liedaga ielā 9 (10,96 ha, atrodas Baltijas jūras krasta kāpu posmā no Vaiņodes ielas līdz Pērkones kanālam) notiek kopšanas cirte.  Kopšanas cirte paredz tievu, nokaltušu, bojātu, vēja izgāztu un augšanā atpalikušu koku ciršanu un izvākšanu no meža. Kopšanas darbi mežaudzē to darīs pieejamāku iedzīvotājiem – pastaigām, sportošanai, dabas izziņai.
10. Pilsētas mežā Grīņu ielā 1/3 (platība 12,35 ha, atrodas Grīzupes ielas malā, pie pilsētas austrumu robežas) notiek krājas kopšanas cirte un galvenā izlases cirte. Galvenokārt tiek izcirsti tievo dimensiju koki, kā arī nokaltušie, bojātie, vēja izgāztie un augšanā atpalikušie koki.
Kopšanas darbi mežaudzi darīs pieejamāku iedzīvotājiem, atbrīvos vietu saules gaismai un barības vielām, kas nepieciešami lielākiem kokiem.
11. Notiks asfalta bedrīšu remonta darbi, ielu horizontālo līniju atjaunošana un lietus ūdens gūliju tīrīšana.
12. Pie M. Ķempes ielas 18 turpināsies daudzdzīvokļu māju kvartāla brauktuves seguma atjaunošana.
13. Sakarā ar ūdensvada un kanalizācijas kolektora pārbūvi ielu sarkano līniju robežās Krišjāņa Barona ielā posmā no Uliha ielas līdz Liepu ielai noteikti satiksmes ierobežojumi. Būvdarbu pasūtītājs – SIA "Liepājas ūdens".
14. M. Ķempes, Ganību un Ventas ielas krustojumā turpināsies lietus ūdens kolektora atjaunošanas darbi, izmantojot oderēšanas metodi. Līdz ar to šajā krustojumā ir noteikti satiksmes ierobežojumi.
15. Ulmales ielā 2 un Ziemupes ielā 44 turpināsies šķiroto atkritumu novietņu laukumu izbūve. Laukumi būs ar cietu segumu, nožogojumu un citu labiekārtojumu, lai šeit varētu izvietot šķiroto atkritumu konteinerus un iedzīvotājiem sniegt atkritumu savākšanas un šķirošanas pakalpojumus.
16. Noliktavas, Ābeļu un Skuju ielas posmu pārbūves objektā turpinās būvdarbi Ir satiksmes ierobežojumi, tāpēc autovadītāji ir aicināti ievērot ceļu satiksmes zīmes un norādes.
17. Ir pabeigti Slimnīcas un Grīzupes ielas atzaru pārbūves darbi Slimnīcas ielas daudzdzīvokļu māju kvartālā. Notiek dokumentu sagatavošana objekta nodošanai ekspluatācijā.
18. Atmodas bulvārī 21, laukumā starp Atmodas bulvāri un Ziemeļu molu, turpināsies laukuma seguma sakārtošanas darbi, lai turpmāk nodrošinātu sakārtotu papildu platības auto stāvvietu platības Karostas mikrorajonā.
19. Notiek būvdarbi Pļavu ielas pārbūves būvobjektā no Miera līdz Vaiņodes ielai. Pļavu ielas posmā no Miera līdz Tukuma ielai un no Tukuma līdz Vaiņodes ielai ir spēkā satiksmes ierobežojumi.
20. Sāksies Jūras ielas posma asfalta seguma virskārtas atjaunošana no Tramvaja tilta līdz F. Brīvzemnieka ielai. Darbi notiks pa posmiem vai segmentiem, remontējamās vietas slēdzot un pēc uzdevumu izpildes atkal atverot satiksmei. Seguma atjaunošana notiks arī satiksmes aplī pie koncertzāles "Lielais dzintars". Darbu paveikšanas termiņš ir jūnija beigas. Būvdarbu veicējs SIA CTB. Ikviens satiksmes dalībnieks aicināts ievērot ceļa satiksmes zīmes, apzīmējumus un norādes!
21. Notiks ielu apgaismojuma ikdienas uzturēšanas darbi, kas ietver izdegušo spuldžu nomaiņu, regulāru iekārtu pārbaudi, balstu taisnošanu un citus darbus.

Par Komunālās pārvaldes atbildībā esošajiem jautājumiem iedzīvotājus aicinām zvanīt vai rakstīt Whatsapp pārvaldes diennakts dežurantam pa tālruni: 22 011 963.

Lai paplašinātu iespējas iedzīvotājiem ērtāk nodot informāciju par uzlabojumiem pilsētvidē, kā arī veicinātu saziņu ar Liepājas pašvaldību, izveidota mobilā lietotne ar nosaukumu "Liepājas pilsēta". Mobilo lietotni var bez maksas lejupielādēt Google Play vai AppStore veikalos.