Pirmdiena, 10. jūnijs
9.30 Apstādījumu uzraudzības komisijas izbraukuma sēde.

13.00 Liepājas valstspilsētas un Dienvidkurzemes sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisijas sēde.

16.00 Administratīvā komisija, Peldu ielā 5, 110. telpa.

No 9. līdz 12. jūnijam Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs uzņems "Spoon Films" producentu Liepājā projekta "Little Big World" ietvaros.

Lai veiktu ielas seguma atjaunošanas darbus, laika periodā līdz 23. jūnijam slēgta satiksme ar secīgām satiksmes organizācijas izmaiņām Jūras ielā, posmā no Friča Brīvzemnieka ielas līdz Tramvaja tiltam, kā arī satiksmes rotācijas aplī. Vairāk ŠEIT.

Otrdiena, 11. jūnijs
Donora diena LOC Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39. Donoru dienas veiksmīgai norisei un pašu donoru ērtībai, aicinām iepriekš reģistrēties asins ziedošanai, zvanot pa tālruni 26 557 743. Vairāk ŠEIT

9.30 Iedzīvotāju pieņemšana pie Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Gunāra Ansiņa un priekšsēdētāja vietnieka Salvja Rogas.

15.30 Ģimenes un demogrāfisko lietu komisija, Rožu iela 6, 226. telpa.

Konferenču, semināru un starpnozaru pasākumu līdzfinansēšanas komisija.

Trešdiena, 12. jūnijs
9.00 Transporta infrastruktūras komisija, tiešsaistē.

11.00 Publisku izklaides un svētku iesniegumu izskatīšanas komisija, Rožu iela 6, 226. telpa.

13.00 Sociālo lietu komisija, Liepājas valsts ģimnāzija.

14.00 Iepirkumu komisija, tiešsaistē.

15.00 Jaunatnes lietu komisija, Rožu iela 6, 226. telpa.
Dzīvojamo māju privatizācijas komisija, elektroniskā saziņa.

18.00 Velobrauciens pa Jaunliepāju un bijušo "Liepājas metalurga" teritoriju kopā ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Gunāru Ansiņu. Interesenti pulksten 18 aicināti pulcēties stāvlaukumā pie Liepājas Olimpiskā centra (Brīvības ielā 39, Liepājā).

Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga tiksies ar loka šaušanas klubu "Archery Liepāja".

Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga piedalīsies Tabitas sirds organizētā ukraiņu kopienas pasākumā "Red Sun Buffet".

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs piedalīsies Kurzemes Tūrisma Asociācijas valdes sēdē, Tukuma novadā, Smārdē.

Ceturtdiena, 13. jūnijs

12.00 Domes sēde, Rožu iela 6, 226. telpa.

15.30 Dzīvokļu komisija, tiešsaistē.

Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga piedalīsies Liepājas uzņēmēju atbalsta organizāciju pirmajā uzņēmēju tikšanās pasākumā "Liepājas uzņēmēju brokastis".

Piektdiena, 14. jūnijs
11.00 (ne)miera programmas kapacitātes stiprināšanas semināru cikla pēdējā nodarbība "Vara un varēšana", pludmales kafejnīcā "Red Sun Buffet". Šajā nodarbībā tiks apspriests, kā vara ļauj darīt, un kā varēšana sniedz varu radīt, veidot un attīstīt kopējo Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 projektu. Pēdējā seminārā būs atskats gan uz iepriekšējo nodarbību laikā paveikto, gan arī tiks sniegta iespēja iepazīties ar procesu kopumā tiem, kuri nevarēja piedalīties cikla iepriekšējos semināros. Vairāk ŠEIT.

16.00 Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš, godinot komunistiskā genocīda upuru piemiņu, piedalīsies svētbrīdī Liepājas Centrālkapos.

Sestdiena, 15. jūnijs
10.00 Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš piedalīsies informatīvajā dienā "Bruņojies ar zināšanām". Pasākums notiks stāvlaukumā pie koncertzāles "Lielais dzintars", Jūras ielā 18. Pasākumu organizē Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Zemessardzi, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu un Liepājas pašvaldību. Ikviens iedzīvotājs varēs apgūt rīcību krīzes situācijām praktiskās nodarbībās, būs pieejamas vairākas apmācību stacijas, papildinot iedzīvotāju zināšanas un prasmes par pirmās palīdzības sniegšanu, ārkārtas gadījuma krājumu sagatavošanu, rīcību sprādzienbīstamu priekšmetu, radiācijas vai ķīmisku vielu apdraudējuma gadījumā un uzticamas informācijas iegūšanu, varēs uzzināt par pašvaldības Civilās aizsardzības plānu. Informatīvā diena norisināsies no pulksten 10 līdz 15.

19.00 Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš 60 gadu jubilejā sveiks koncertdārzu "Pūt vējiņi!" un apmeklēs koncertprogrammas pie galdiņiem "Tikšanās zem abažūriem" atklāšanas koncertu – Aija Vītoliņa un draugi "No Parīzes līdz Argentīnai".

Sporta aktivitātes un sacensības
• otrdien "Skrienam Liepājā!" koptreniņš (Jūrmalas parks)
• otrdien Liepājas pilsētas amatieru futbola čempionāts`24 (LOC Stadiona "Daugava" rezerves laukums)
• trešdien "Bruģa bumba 2024" "Street Burgers" posms (LOC Ledus halles stāvlaukums)
• trešdien Liepājas vasaras pusmaratona koptreniņš (LOC stadions "Daugava")
• no piektdienas līdz svētdienai bērnu un jauniešu futbola turnīrs U-13 un U-14 vecumu grupās "Dobrecova kauss" (Liepājas stadioni)
• sestdien un svētdien "Liepaja International Tournament U14" (Jūrmalas parka tenisa korti).

Liepājas Komunālās pārvaldes plānotie darbi
1. Notiks ielu brauktuvju un sadalošo zaļo joslu uzturēšana atbilstoši vasara sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
2. Notiks veloceļu uzturēšana atbilstoši vasara sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
3. Notiks sabiedriskā transporta pieturvietu uzturēšana atbilstoši vasara sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
4. Pilsētas parkos un skvēros, Zirgu salā un citās vietās turpināsies puķu dobju ravēšana, laistīšana un citi apstādījumu uzturēšanas darbi.
5. Notiks jauno koku laistīšana.
6. No 15. aprīļa līdz 30. jūnijam valstī ir noteikts ligzdojošo putnu saudzēšanas periods ārpus meža,  līdz ar to koku zāģēšana un vainagu kopšana pilsētā notiek ierobežotā apjomā. Turpināsies koku atvašu apgriešana, lai ielu krustojumos un citās vietās nodrošinātu satiksmes redzamību.
7. Notiks soliņu un cita pilsētvides labiekārtojuma inventāra mazgāšana, atjaunošana, krāsošana un citi uzturēšanas darbi.
8. Liepājas pludmalē turpinās peldsezona – ik dienu pulksten 10 līdz 22 dežurē pludmales glābšanas dienests, notiek pludmales infrastruktūras un labiekārtojuma apsaimniekošana un uzturēšana.
9. Pilsētas mežā Liedaga ielā 9 (10,96 ha, atrodas Baltijas jūras krasta kāpu posmā no Vaiņodes ielas līdz Pērkones kanālam) notiek kopšanas cirte. Darbus veic SIA "Manfreds plus". Kopšanas cirte paredz tievu, nokaltušu, bojātu, vēja izgāztu un augšanā atpalikušu koku ciršanu un izvākšanu no meža. Kopšanas darbi mežaudzē to darīs pieejamāku iedzīvotājiem – pastaigām, sportošanai, dabas izziņai.
10. Pilsētas mežā Grīņu ielā 1/3 (platība 12,35 ha, atrodas Grīzupes ielas malā, pie pilsētas austrumu robežas) notiek krājas kopšanas cirte un galvenā izlases cirte. Darbus veic SIA "Manfreds plus". Galvenokārt tiek izcirsti tievo dimensiju koki, kā arī nokaltušie, bojātie, vēja izgāztie un augšanā atpalikušie koki. Kopšanas darbi mežaudzi darīs pieejamāku iedzīvotājiem, atbrīvos vietu saules gaismai un barības vielām, kas nepieciešami lielākiem kokiem.
11. Notiks asfalta bedrīšu remonts, ielu horizontālo līniju atjaunošana, lietus ūdens gūliju tīrīšana un citi satiksmes infrastruktūras uzturēšanas darbi.
12. Pie Ķempes ielas 18 turpināsies daudzdzīvokļu māju kvartāla brauktuves seguma atjaunošana. Darbu veicējs SIA "A-Land" sakārtos ietves bruģa segumu un apmales, lietus ūdens savākšanas gūlijas, uz brauktuves un auto stāvlaukuma uzklās jaunu asfalta segumu. Būvdarbu pabeigšanas termiņš ir jūlijs/augusts.
13. Sakarā ar ūdensvada un kanalizācijas kolektora pārbūvi ielu sarkano līniju robežās Krišjāņa Barona ielā posmā no Uliha ielas līdz Liepu ielai noteikti satiksmes ierobežojumi. Būvdarbu pasūtītājs – SIA "Liepājas ūdens".
14. Ulmales ielā 2 un Ziemupes ielā 44 turpināsies šķiroto atkritumu novietņu laukumu izbūve. Laukumi būs ar cietu segumu, nožogojumu un citu labiekārtojumu, lai šeit varētu izvietot šķiroto atkritumu konteinerus un iedzīvotājiem sniegt atkritumu savākšanas un šķirošanas pakalpojumus. Būvdarbu veicējs SIA "CTB". Būvdarbi pabeigšanas termiņš ir šīs vasaras beigas.
15. Noliktavas, Ābeļu un Skuju ielas posmu pārbūves objektā turpinās būvdarbi. Ir satiksmes ierobežojumi, tāpēc autovadītāji ir aicināti ievērot ceļu satiksmes zīmes un norādes. Noliktavas ielas posmā no Jāņa Asara līdz Skuju ielai ir ierobežota satiksme kolektora rakšanas darbu un augstsprieguma kabeļa pārcelšanas un izbūves dēļ. Posmā no Vānes līdz Jāņa Asara ielai turpinās ietves izbūve, tāpēc šajā ielas daļā ir noteikti daļēji satiksmes ierobežojumi. Darbu veicējs SIA "A-Land".
16. Atmodas bulvārī 21, laukumā starp Atmodas bulvāri un Ziemeļu molu, turpināsies laukuma seguma sakārtošanas darbi, lai turpmāk nodrošinātu papildu auto stāvvietu platības Karostas mikrorajonā.
17. Klaipēdas ielā 150, posmā no Liepājas dienvidu robežas zīmes, sāksies gājēju un velosipēda ceļa un kopīgā gājēju un velosipēdu ceļa izbūve, kas būs turpinājums esošajam gājēju velosipēdu ceļam. Būvdarbu veicējs SIA "A-Land". Būvdarbu termiņš – līdz š.g. septembrim. Izbūvējamais posms otrajā galā pieslēgsies kopīgajam gājēju un velosipēdu ceļam, kura būvniecība pēc VSIA "Latvijas Valsts ceļi" pasūtījuma ir uzsākta gar valsts autoceļu A11 virzienā uz Nīca.
18. Turpināsies Jūras ielas posma asfalta seguma virskārtas atjaunošana no Tramvaja tilta līdz Fr. Brīvzemnieka ielai. Darbi notiks pa kārtām, remontējamās vietas slēdzot un pēc uzdevumu izpildes atkal atverot satiksmei. Seguma atjaunošana notiks arī satiksmes aplī pie koncertzāles "Lielais dzintars". Darbu paveikšanas termiņš ir jūnija beigas. Būvdarbu veicējs SIA "CTB". Ikviens satiksmes dalībnieks aicināts ievērot ceļa satiksmes zīmes, apzīmējumus un norādes!
19. Ir pabeigti Slimnīcas un Grīzupes ielas atzaru pārbūves darbi Slimnīcas ielas daudzdzīvokļu māju kvartālā. Notiek dokumentu sagatavošana objekta nodošanai ekspluatācijā.
20. Ir pabeigti būvdarbi Pļavu ielas pārbūves būvobjektā no Miera līdz Vaiņodes ielai. Notiek dokumentu sagatavošana objekta nodošanai ekspluatācijā.
21. Notiks ielu apgaismojuma ikdienas uzturēšanas darbi, kas ietver izdegušo spuldžu nomaiņu, regulāru iekārtu pārbaudi, balstu taisnošanu un citus darbus.

Par Komunālās pārvaldes atbildībā esošajiem jautājumiem iedzīvotājus aicinām zvanīt vai rakstīt Whatsapp pārvaldes diennakts dežurantam pa tālruni: 22 011 963.

Lai paplašinātu iespējas iedzīvotājiem ērtāk nodot informāciju par uzlabojumiem pilsētvidē, kā arī veicinātu saziņu ar Liepājas pašvaldību, izveidota mobilā lietotne ar nosaukumu "Liepājas pilsēta". Mobilo lietotni var bez maksas lejupielādēt Google Play vai AppStore veikalos.