Pirmdiena, 1. aprīlis
Otrās Lieldienas.

Otrdiena, 2. aprīlis
9.30 Iedzīvotāju pieņemšana pie Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Gunāra Ansiņa.

13.00 Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš apmeklēs Francijas kuģi mīnu pretpasākumiem "THETIS", kas no 1. līdz 4. aprīlim atradīsies misijā Liepājā.

16.00 Administratīvā komisija, Peldu iela 5, 110. kabinetā.

Iedzīvotāju pieņemšana pie Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieka Salvja Rogas.

Liepājas SEZ pārvaldnieka vietnieks Elans Strazdiņš piedalīsies Hamburgas Ekonomikas un inovāciju senatores Melānijas Leonhardas (Melanie Leonhard) un Vācijas vēstnieka Latvijā Kristiana Helta (Christian Helt) rīkotajā pieņemšanā par  ostu darbību, loģistiku un digitalizāciju.

Trešdiena, 3. aprīlis
11.00 Publisku izklaides un svētku iesniegumu izskatīšanas komisija, Rožu iela 6, 207. telpa.

13.00 Sociālo lietu komisija, Liepājas Valsts ģimnāzija.

14.00 Iepirkumu komisija, tiešsaistē.

Ceturtdiena, 4. aprīlis
9.00 "Junior Achievement" karjeras izglītības programma "Ēnu diena". Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes vadība, Centrālās administrācijas un citu pašvaldības iestāžu darbinieki savās darba vietās uzņems skolēnus, kuri dienas gaitā vēros interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

10.00 Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš piedalīsies automašīnu koplietošanas pakalpojuma "Bolt Drive" atklāšanas pasākumā, autostāvvietā pie koncertzāles "Lielais dzintars", Jūras ielā 18.

13.00 Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš piedalīsies piemiņas pasākumā ASV jūras kājnieku pilotiem, pie pieminekļa bojā gājušiem jūrniekiem un zvejniekiem.

15.30 Dzīvokļu komisija, tiešsaistē.

16.00 Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš tiksies ar ASV vēstnieka vietnieci Džūliju Džekobi (Julia Jacoby).

17.30 Liepājas pašvaldība kafejnīcā "Teika", Lielā ielā 7, organizē tikšanos ar reemigrantiem, kuri atgriezušies no ārvalstīm, lai sniegtu informāciju par izsludinātā konkursa "Reemigrantu uzņēmējdarbības atbalsta konkurss" noteikumiem, pieteikšanos un citām aktualitātēm, pieredzes stāstiem. Reģistrēšanās pasākumam līdz 2. aprīlim ŠEIT. Pasākumā piedalīsies Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga.

Piektdiena, 5. aprīlis
Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga piedalīsies Liepājas un Dienvidkurzemes novada biznesa atbalsta organizāciju darba grupā.

Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga apmeklēs starptautisko mūsdienu deju konkursu – festivālu "Deju ritmi".

Sestdiena, 6. aprīlis
Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga apmeklēs sporta deju sacensības "Dzintarlāse 2024. Liepājas kauss".

Putnu salidojums Dabas mājā. Dalībniekus sagaidīs dažādas aktivitātes par un ap putniem – instalāciju apskate, īsfilma par putniem, uzdevumi par putniem, putnu būrīšu darbnīca un ekskursija pa Zirgu salu kopā ar putnu pazinēju. Pieteikšanās, aizpildot anketu.

Sporta aktivitātes un sacensības
• pirmdien Liepājas čempionāts florbolā 1. finālposms (LOC Manēža);
• otrdien "Skrienam Liepājā!" koptreniņš (Jūrmalas parks);
• piektdien Liepājas čempionāts volejbolā 2024 (LOC Olimpiskais centrs, arēna);
• sestdien starptautiskās sporta deju sacensības "Dzintarlāse 2024" (Liepājas Latviešu biedrības nams);
• sestdien Liepājas čempionāts florbolā 2. finālposms (LOC Manēža).

PI "Komunālā pārvalde" plānotie darbi
1. Notiks ielu brauktuvju un sadalošo zaļo joslu uzturēšana atbilstoši pavasara sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
2. Notiks veloceļu uzturēšana atbilstoši pavasara sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
3. Notiks sabiedriskā transporta pieturvietu uzturēšana atbilstoši pavasara sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
4. Pilsētas parkos un skvēros, Zirgu salā un citās vietās sāksies puķu dobju sagatavošana pavasara stādījumiem.
5. Notiks nozāģēto koku celmu izrakšana un izfrēzēšana Apšu ielā, lai to vietā varētu iestādītu citu sugu kokus un sakārtotu bojāto ietvju segumu.
6. Notiks atsevišķu koku vainagu kopšana.
7. Pilsētas mežā Liedaga ielā 9 (10,96 ha, atrodas Baltijas jūras krasta kāpu posmā no Vaiņodes ielas līdz Pērkones kanālam) notiek kopšanas cirte.
8. Pilsētas mežā Grīņu ielā 1/3 (platība 12,35 ha, atrodas Grīzupes ielas malā, pie pilsētas austrumu robežas)  notiek krājas kopšanas cirte un galvenā izlases cirte.
9. Notiks ielu asfalta seguma bedru un bedrīšu avārijas remonts. Autovadītājus aicinām ievērot brīdinājuma zīmes un norādes par iespējamām bedrēm un īslaicīgiem satiksmes ierobežojumiem remontdarbu laikā.
10. Turpināsies ietves pārbūve Studentu ielā no Pulkveža Brieža ielas līdz Atmodas ielai.
11. Dārza un Ganību ielas krustojumā turpināsies regulējamas gājēju pārejas izbūve.
12. Noliktavas, Ābeļu un Skuju ielas posmu pārbūves objektā pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma ir atsākušies darbi. Līdz 30. martam būs slēgta satiksme Noliktavas ielas posmā no Kviešu ielas līdz Ziemeļu ielai. Minēto trīs ielu pārbūve uz asfalta segumu ir paredzēta grants ielu seguma nomaiņas programmā.
13. Pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma ir atsākušies būvdarbi Graudu ielas, Jūras ielas un Kūrmājas prospekta krustojumā. Saistībā ar pārbūves darbiem Graudu ielā posmā no Dīķu ielas līdz Jūras ielai ir slēgta satiksme. Ierobežojumi būs spēkā līdz 19. aprīlim.
14. Pļavu ielas pārbūves būvobjektā no Miera līdz Vaiņodes ielai ir noteikts ziemas tehnoloģiskais pārtraukums.
15. Pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma ir atsākušies Slimnīcas un Grīzupes ielas atzaru pārbūves darbi Slimnīcas ielas daudzdzīvokļu māju kvartālā.
16. Kurzemes skvērā turpināsies darbi, lai esošās tualetes vietā uzstādītu/novietotu jaunu rūpnieciski ražotu konteinera tipa tualetes moduli.
17. Notiks ielu apgaismojuma ikdienas uzturēšanas darbi, kas ietver izdegušo spuldžu nomaiņu, regulāru iekārtu pārbaudi, balstu taisnošanu un citus darbus.

Par Komunālās pārvaldes atbildībā esošajiem jautājumiem iedzīvotājus aicinām zvanīt vai rakstīt Whatsapp pārvaldes diennakts dežurantam pa tālruni: 22 011 963.

Lai paplašinātu iespējas iedzīvotājiem ērtāk nodot informāciju par uzlabojumiem pilsētvidē, kā arī veicinātu saziņu ar Liepājas pašvaldību, izveidota mobilā lietotne ar nosaukumu "Liepājas pilsēta". Mobilo lietotni var bez maksas lejupielādēt Google Play vai AppStore veikalos.