Uldis Sesks ne pirmo reizi amata pienākumus Liepājas domē apvieno ar sava privātā biznesa – Piena muižas jeb SIA "Kalnmuižas viesnīca" – reklamēšanu tviterī.

Aizkustinošs tvīts no Ulda Seska, "Liepājas pilsētas mēra" konta par Piena muižas govi Ventu, kura runā četrās valodās, parādījās pirmdienas, 6.jūlija, agrā pēcpusdienā.

Arī iepriekš Liepājas mērs darba laikā regulāri nodarbojies ar SIA "Kalnmuižas viesnīca", kurā viņam pieder kapitāldaļas, reklamēšanu. To Sesks dara gan papildinot Piena muižas tvītu tekstus ar saviem, gan vienkārši retvītojot: "Kaut kas nedzirdēts! GOVS RUNĀ, 4 valodās, #rus #eng #lv #lt Govs Venta stāsta, kā rodas PIENS!"; "Tuvojas kāzu gadadiena? Piena muiža aicina ciemos! Iepazīsties ar piedāvājumiem!" utt.

Tas vēl būtu daudzmaz pieņemami, ja mērs reklamētu ne tikai pats savu biznesu, bet Liepājas uzņēmumiem grūtā brīdī ieteiku, piemēram, pirkt "Kolumbijas" zivju konservus vai cildinātu "KVV Metalurgs" produkciju. Taču to Sesks nedara.

Tas arī būtu saprotams, ja mērs to darītu brīvajā laikā, piemēram, savā atvaļinājumā. Taču, spriežot pēc ierakstiem Liepājas domes šās nedēļas kalendārā, Sesks nav devies atvaļinājumā.

Tomēr iespējams, ka pirmdien mēram bija brīvdiena, tikai nevienam par to nebija zināms – diemžēl Liepājas domes amatpersonas neuzskata, ka liepājnieki būtu jāinformē ne tikai par labajiem darbiem, bet arī par savu prombūtni.