Pirmdiena, 14.septembris
10.00 Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks pilsētas attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš piedalīsies RTU Liepājas filiāles svinīgajā studiju gada atklāšanā, Liedaga ielā 3.

16.00 Sabiedriskās saskaņas komisija, Liepājas pilsētas dome, 226. telpa.

17.00 Administratīvā komisija, Jelgavas iela 48.

Lai sniegtu iedzīvotājiem iespēju nodarboties ar daudzveidīgām fiziskām aktivitātēm brīvā dabā, visas nedēļas garumā pašvaldība organizē bezmaksas vingrošanas nodarbības Liepājas mikrorajonos. Uz nodarbībām nepieciešams iepriekš pierakstīties. Plašāka informācija: www.liepaja.lv/veseliba/

Otrdiena, 15.septembris
10.40 Iedzīvotāju pieņemšana pie Liepājas domes priekšsēdētāja Jāņa Vilnīša, priekšsēdētāja vietnieka pilsētas attīstības un sadarbības jautājumos Gunāra Ansiņa, vietnieka kultūras un sporta jautājumos Ata Dekšņa un priekšsēdētāja vietnieka stratēģiskās plānošanas jautājumos Ulda Seska.

Komisija valsts budžeta mērķdotācijas interešu izglītībai un profesionālās ievirzes izglītībai sadalei.

Trešdiena, 16.septembris
No 16. līdz 22.septembrim norisināsies Eiropas Mobilitātes nedēļas aktivitātes.
• Akcija "Ar velo uz darbu". Dodies savās ikdienas darba un skolas gaitās videi un veselībai draudzīgā veidā – ar velosipēdu. 16.septembrī no pulksten 7.30 līdz 8.30 Kurzemes skvērā visi velobraucēji tiks cienāti ar vietējiem rudens augļiem. Tāpat pasākuma laikā darbosies velo apkopes punkts, kur velobraucēji varēs sagatavot savu velosipēdu 19.septembrī gaidāmajam velobraucienam.
• Viens no ilgtspējīgākajiem pārvietošanās veidiem ir pārvietošanās ar kājām, tādēļ Eiropas Mobilitātes nedēļas laikā (no 16. līdz 22.septembrim) ikvienam bez maksas būs iespēja iepazīt Liepāju zinoša gida pavadībā. Katram gidam ir savas mīļākās vietas, stāsti un maršruti, ar kuriem tie dalīsies, tāpēc katra ekskursija būs ļoti personiska. Tikšanās pastaigai darba dienās būs pulksten 18.00 Rožu laukumā, bet sestdien un svētdien pulksten 12.00 koncertzāles "Lielais Dzintars" 1. stāva foajē. Pastaigu ekskursijas garums būs līdz divām stundām. Tālrunis informācijai: 63 480 808 vai 29 402 111.

11.00 Publisku izklaides un svētku pasākumu iesniegumu izskatīšanas komisija, Liepājas pilsētas dome, 226. telpa.

11.00 Pirmsskolas izglītības iestāžu metodiķu un vadītāju vietnieku izglītības jomā kaleidoskops, Liepājas Izglītības pārvalde.

13.00 Praktisks seminārs sākumskolas skolotājiem "Vitamīns ES", Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienība "Vaduguns".

14.00 Sociālo lietu komisija, Eduarda Veidenbauma iela 3, 315. telpa.

14.00 Iepirkumu komisija, attālināti tiešsaistē.

14.30 Seminārs 10. klašu vēstures skolotājiem "Debate kā metode mācību procesā", Liepājas Valsts 1. ģimnāzija.

16.00 Dzīvojamo māju privatizācijas komisija, attālināti tiešsaistē.

Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks kultūras un sporta jautājumos Atis Deksnis piedalīsies AS "Liepājas autobusu parks" padomes sēdē.

Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks kultūras un sporta jautājumos Atis Deksnis piedalīsies Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas darba grupā par bērnu obligātajām veselības pārbaudēm sporta skolās.

Liepājas tūrisma uzņēmēju tikšanās ar Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja pārstāvjiem.

Ceturtdiena, 17.septembris
8.10 Liepājas domes vadība informēs "Rietumu radio" klausītājus par aktualitātēm pašvaldībā.

12.00 Domes sēde, Liepājas pilsētas dome, 226. telpa un attālināti tiešsaistē.

15.30 Dzīvokļu komisija, attālināti tiešsaistē.

Piektdiena, 18.septembris
9.30 "Olimpiskā diena 2020", kurās piedalīsies skolu izlases komandas, LOC stadions "Daugava".

14.00–16.00 Diskusija par mobilitātes paradumiem Eiropā un Liepājā, velo kultūru un infrastruktūru, kā arī par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, kura pamatā ir velobraukšana. Diskusijā piedalīsies Oto Ozols (arhitekts, aktīvs velobraucējs), Viesturs Krūmiņliepa (pilsētplānotājs), Arvīds Vitāls (Liepājas pilsētas Būvvalde), Līga Rozenšteina (biedrība "VeloRonis") un Juris Vilmanis (Riteņbraukšanas klubs "Liepāja'"). Klausītāji aicināti piedalīties diskusijā klātienē, koncertzāles "Lielais Dzintars" 6. stāva mākslas telpā Civita Nova. Pasākums notiek Eiropas Mobilitātes nedēļas ietvaros.

Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks kultūras un sporta jautājumos Atis Deksnis piedalīsies svinīgajā ceremonijā, kurā tika paziņoti Egona Līva piemiņas balvas "Krasta ļaudis" ieguvēji.

Sestdiena, 19.septembris
10.00 "Atklātais skolēnu peintbola čempionāts 2020", Liepājas peintbola klubs.

12.00 Eiropas Mobilitātes nedēļas velobrauciens "Diena bez auto". Velobrauciena maršruts vedīs uz Redānu, 14. novembra bulvārī 82/86, kurā sagaida dažādas aktivitātes un silta zupa. Reģistrācija velobraucienam sāksies pulksten 11.00 pie Liepājas pilsētas domes ēkas Rožu ielā 6.

Pulksten 12.00 tiks dots velobrauciena starts. Brauciena maršruts būs aptuveni 13 kilometrus garš, un tas virzīsies no Rožu ielas 6 pa Uliha ielu, Peldu ielu, Kūrmājas prospekta apli, Kūrmājas prospektu, Jūras ielu, Tramvaja tiltu, Jauno ostmalu, Zemnieku ielu, Brīvības ielu un 14. novembra bulvāri līdz Redānam. Pasākumā piedalīsies Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks pilsētas attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš.

Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks kultūras un sporta jautājumos Atis Deksnis apmeklēs Liepājas simfoniskā orķestra 140. sezonas atklāšanas koncertu.

Komunālās pārvaldes plānotie darbi

1. Notiks ielu brauktuvju un sadalošo zaļo joslu uzturēšana atbilstoši vasaras sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
2. Notiks veloceļu uzturēšana atbilstoši vasaras sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
3. Notiks sabiedriskā transporta pieturvietu uzturēšana atbilstoši vasaras sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
4. Turpināsies pilsētas apstādījumu kopšana – tiks mēsloti, atjaunoti zālieni, košumkrūmi, rozes un ziemcietes, izgriezti un novākti sausie zari, zāle, lapas, nobiras, rušināti, ravēti, laistīti jaunie puķu stādījumi, pļauti zālieni un veikti citi uzturēšanas darbi.
5. Notiks jauno koku stādījumu kopšana un laistīšana un ielu malās augošo koku atvašu un zaru apzāģēšana tur, kur lapas un zari aizsedz vai traucē satiksmes ceļu zīmju pārskatāmību.
6. Notiks pludmales teritorijas un inventāra ikdienas uzturēšanas darbi.
7. Noslēdzas peldsezona. Pludmales glābšanas dienests pārtrauc dežūras Zilā karoga peldvietās.
8. Turpināsies E. Rimbenieka piemiņas vietas labiekārtošana.
9. Turpināsies būvprojekta "Roņu ielas pārbūve, Liepājā" īstenošana. Līdz 15. decembrim būs slēgta satiksme Roņu ielā, posmā no Uliha ielas līdz īpašumam Roņu ielā 4.
10. Turpināsies Cukura ielas posma no Grīzupes līdz Nākotnes ielai infrastruktūras pārbūve. Līdz 9. novembrim ir noteikti satiksmes ierobežojumi.
11. Turpināsies darbi Zirgu salā – projekta "Brīvdabas sporta un aktīvās atpūtas centra Zirgu salā izveide. 5.kārta".
12. O. Kalpaka ielas posmā no Siļķu līdz Šķēdes ielai turpināsies gājēju pāreju pārbūve – uz pārejām tiks ierīkots speciālais apgaismojums un labiekārtotas pieejas tām.
13. Turpināsies Ventspils ielas ietves atjaunošana posmā no Namdaru ielas līdz Užavas ielai – līdz ar to notiks iepriekšējos gados uzsāktā šīs ielas ietves atjaunošana.
14. Turpināsies asfalta seguma ielu bedrīšu remonts.
15. Ja būs piemēroti laika apstākļi, uzņēmums "Latvijas autoceļu uzturētājs" veiks grants ielu seguma planēšanu.
16. Turpināsies pilsētas lietus ūdens kanalizāciju sistēmu tīrīšana.
17. Jūrmalas parkā turpināsies lietus ūdens kolektora izbūve posmā no Peldu ielas līdz "Daugavas" stadionam, līdz ar to būs slēgti atsevišķi gājēju celiņa posmi.
18. Turpināsies lietus kanalizācijas kolektora būvniecības darbi O. Kalpaka ielas posmā no Raiņa ielas līdz Ostas ielai, līdz ar to ikvienam ir jārēķinās ar satiksmes neērtībām posmā no Raiņa ielas pārbrauktuves līdz Flotes ielai.
19. Turpināsies bijušās Hoijeres kundzes viesnīcas restaurācijas un pārbūves darbi par muzeja ēku Kungu ielā 24. Sakarā ar ēkas būvdarbiem Kungu ielā un arī Bāriņu ielā ir noteikti satiksmes ierobežojumi.
20. Turpināsies estrādes "Pūt, vējiņi!" pārbūve un koncertdārza iekļaušana Jūrmalas parkā, izveidojot jaunus apstādījumus un labiekārtojumu agrāk nožogotajā parka teritorijā.
21. Notiks ielu apgaismojuma ikdienas uzturēšanas darbi, kas ietver izdegušo spuldžu nomaiņu, regulāru iekārtu pārbaudi, balstu taisnošanu un citus darbus.

Par Komunālās pārvaldes atbildībā esošajiem jautājumiem iedzīvotājus aicinām zvanīt pārvaldes diennakts dežurantam pa tālruni: 22 011 963.

Plašāku pasākumu plānu skatīt Liepājas pasākumu kalendārā kalendars.liepaja.lv.
 
Informāciju sagatavoja Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.