Pirmdiena, 28.novembris
14.00 Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrības pārvaldes speciāliste Brigita Dreiže piedalīsies Latvijas Universitātes pētījuma "Dzīves un darba iespējas reģionos kā veicinošie faktori ārējai un iekšējai reemigrācijai"  tiešsaistes fokusgrupā.

15.00 Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš iepazīšanās vizītē tiksies ar jaunajiem Liepājas ģimenes ārstiem.

17.00 Administratīvā komisija, tiešsaistē.

Līdz 8. decembrim iedzīvotāji aicināti izteikt priekšlikumus par Jaunliepājas daļas pie Tirdzniecības kanāla attīstību, savu viedokli brīvā formā izsakot, aizpildot elektronisku anketu: https://ej.uz/jaunliepaja.

Līdz 12. decembrim iedzīvotāji aicināti ieteikt savus priekšlikumus jaunas ielas nosaukumam, kas tiek būvēta starp esošo bērnudārzu "Dzintariņš" un topošo bērnudārzu Liedaga ielā 6. Lasīt vairāk.

Līdz 15. decembrim Liepājā deklarētās ģimenes ar bērniem, kuras audzina četrus un vairāk bērnus, bērnus invalīdus un aizbildnībā esošus bērnus, var pieteikties Sociālajā dienestā svētku pabalsta  saņemšanai Ziemassvētkos.

Otrdiena, 29.novembris
Iedzīvotāju pieņemšana pie Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieka Salvja Rogas.

13.00 Kultūras lietu komisija, Peldu ielā 5, 2. stāva zāle.

14.00 Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrības pārvaldes speciāliste Brigita Dreiže piedalīsies Kurzemes plānošanas reģiona organizētajā tiešsaistes konferencē "Nākamā pietura - Kurzeme",  lai iepazīstinātu topošos reemigrantus ar Kurzemes pašvaldību sniegtajām iespējām, tai skaitā Liepājā.

15.30 ZIIC meistarklase "Elektroniskā dekora izstrāde". Tehnoloģiju koprades telpa, Autoru iela 4/6.

Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga piedalīsies biedrības "Latvijas Digitālais akselerators" valdes sēdē.

16.00 Lai kopīgi atskatītos uz šogad paveikto Liepājas kultūras jomā, iepazīstinātu ar projekta "Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027" aktualitātēm, iezīmētu nākotnes plānus, satiktos ar nevalstiskā sektora pārstāvjiem un neatkarīgajiem radošo industriju pārstāvjiem, ikviens interesents aicināts uz tikšanos. Piedalīsies arī Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš. Tikšanās notiks kultūras namā "Wiktorija". Lasīt vairāk.

No 29.11. - 30.11. Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga piedalīsies Baltijas jūras reģiona 5G ekosistēmas forumā "5G TECHRITORY 2022".

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs piedalīsies NTC & ETOA darbseminārā par Lielbritānijas mērķtirgu "Market expectations for 2023", tiešsaistē.

Trešdiena, 30.novembris

11.00 Publisku izklaides un svētku iesniegumu izskatīšanas komisija, Rožu iela 6, 226. telpa.

13.00 Sociālo lietu komisija, Liepājas Valsts 1. ģimnāzija.

14.00 Iepirkumu komisija, teišsaistē.

15.30 ZIIC meistarklase "Auduma somas apdruka". Tehnoloģiju koprades telpa, Autoru iela 4/6.
Dzīvojamo māju privatizācijas komisija, elektroniska saziņa.

30.11. – 1.12. Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš piedalīsies Eiropas Reģionu komitejas 152. plenārsesijā Briselē, Belģijā.

Ceturtdiena, 1.decembris
9.00 Konference "Sadarbība kā virzītājspēks karjeras atbalsta ilgtspējai". LU Zinātņu mājā, Jelgavas iela 3. Rīga.

15.30. Lai iepazīstinātu liepājniekus ar iedzīvotājiem pieejamām līdzdalības aktivitātēm un iespējām Liepājā un Latvijā kopumā, Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 komanda sadarbībā ar Sabiedrības līdzdalības fondu rīko informatīvu semināru. Semināra dalībniekiem būs iespēja praktiski izmēģināt dažādus rīkus un iejusties deputātu lomās, tāpēc aicinājums ņemt līdzi portatīvo datoru vai citu viedierīci. Pieteikties semināram var šeit. Seminārs notiks  Liepājas domē, Rožu ielā 6, Lielajā zālē. Lasīt vairāk.

15.30 ZIIC meistarklase "Prāta spēles izgatavošana". Tehnoloģiju koprades telpa, Autoru iela 4/6.
16.00 Atzīmējot Pasaules AIDS dienu, notiks izglītojoša viktorīna jauniešiem "Cik daudz zini par HIVAIDS? Mīti un patiesība" Jauniešu mājā, Kungu ielā 24. Pasākumā Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta Atkarību profilakses centra speciālisti arī atbildēs uz jauniešiem interesējošajiem jautājumiem par HIV un AIDS. Lasīt vairāk.

17.00 Lai informētu Ukrainas iedzīvotājus par pilsētas  aktualitātēm, tiks organizēts otrais ukraiņu sarunu vakars par veselības aprūpes iespējām Liepājā. Sarunā piedalīsies un ar informāciju dalīsies Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas vadītāja Elīna Tolmačova un Jaunliepājas primārās veselības aprūpes centra dežūrārste Nataļja Šerbaka. Sarunu vakars notiks Klaipēdas ielā 96A.

Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga tiksies ar Sporta pārvaldes vadību un apsekos pilsētas sporta infrastruktūru.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs piedalīsies Baltijas Jūras tūrisma forumā, tiešsaistē.

Piektdiena, 2.decembris
10.00 Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš piedalīsies Kurzemes plānošanas reģiona Attīstības padomes kopsēdē un Plānošanas padomes sēdē Kuldīgā.

18.00 Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš apmeklēs grāmatas "Manas [ie]spējas – Māris Verpakovskis" atklāšanas pasākumu "Promenade Hotel".

Līdz 22. decembrim norisināsies Klaipēdas ielas 138 teritorijas lokālplānojuma publiskā apspriešana. Izstrādātā plānojuma galvenais mērķis ir radīt priekšnoteikumus sabalansētas dzīvojamās un publiskās apbūves attīstībai, paredzot gan mazstāvu un daudzstāvu dzīvojamo ēku, gan pakalpojumu objektu attīstības iespēju, vienlaicīgi nodrošinot rekreācijas iespējas tiešā mājokļu tuvumā. Lasīt vairāk.

Aktuālā informācija par atbalstu Ukrainai
Paldies liepājniekiem, kuri iesaistās palīdzības sniegšanā ukraiņiem. Svarīgi, lai mūsu palīdzība atbilstu ukraiņu vajadzībām un būtu koordinēta! Pašvaldība, valsts pārvaldes institūcijas un biedrības izveidojušas vienotu palīdzības sistēmu atbalsta sniegšanai Ukrainai un tās pilsoņiem. Plašāk: www.liepaja.lv/atbalsts-ukrainai

Komunālās pārvaldes plānotie darbi
1. Notiks ielu brauktuvju un sadalošo zaļo joslu uzturēšana atbilstoši ziemas sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
2. Notiks veloceļu uzturēšana atbilstoši ziemas sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
3. Notiks sabiedriskā transporta pieturvietu uzturēšana atbilstoši ziemas sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
4. Turpināsies apstādījumu kopšana – puķu dobju stādījumu ieziemošana, kritušo lapu savākšana parkos un skvēros, krūmu/dzīvžogu apcirpšana, labiekārtojuma inventāra atjaunošana un mazgāšana, citi darbi.
5. Notiks koku vainagu kopšanu un celmu frēzēšana.
6. Turpināsies ielu asfalta seguma uzturēšanas darbi (bedrīšu remonts, iesēdušos aku nomaiņa un izlīdzināšana).
7. Turpināsies Vidusceļu ielas brauktuves pārbūve posmā no Pļavu līdz Ganību ielai. Notiek inženierkomunikāciju izbūve, ietvju izbūve un grants seguma pārbūve uz asfalta segumu. Būvdarbus veic SIA "A-Land".
8. Turpināsies gājēju ietves izbūve Ventspils ielā no Užavas līdz Miežu ielai. Būvdarbus veic SIA "A-Land".
9. Notiks ielu apgaismojuma ikdienas uzturēšanas darbi, kas ietver izdegušo spuldžu nomaiņu, regulāru iekārtu pārbaudi, balstu taisnošanu un citus darbus.
10. Diennakts režīmā strādā Ziemas dienests.

Par Komunālās pārvaldes atbildībā esošajiem jautājumiem iedzīvotājus aicinām zvanīt vai rakstīt Whatsapp pārvaldes diennakts dežurantam pa tālruni: 22 011 963.

Lai paplašinātu iespējas iedzīvotājiem ērtāk nodot informāciju par uzlabojumiem pilsētvidē, kā arī veicinātu saziņu ar Liepājas pašvaldību, izveidota mobilā lietotne ar nosaukumu "Liepājas pilsēta". Mobilo lietotni var bez maksas lejupielādēt Google Play vai AppStore veikalos.

Informāciju sagatavoja Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.