Pirmdiena, 23.janvāris
17.00 Administratīvā komisija, tiešsaistē.

19.00 Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš tiksies ar iedzīvotājiem uz klātienes un tiešsaistes diskusiju bibliotēkā "Libris", M. Ķempes ielā 11.

Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga piedalīsies Liepājas Universitātes padomes sēdē.

Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga piedalīsies Liepājas Universitātes Jauno mediju mākslas un dizaina bakalaura studentu organizētā sanāksmē, kurā tiks apspriests un analizēts studentu piedāvājums jaunai Liepājas Universitātes vizuālai identitātei un komunikācijai.

Otrdiena, 24.janvāris

9.30 Iedzīvotāju pieņemšana pie Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Gunāra Ansiņa.

Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga piedalīsies biedrības "Latvijas Digitālais akselerators" sēdē.

Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga Rīgā piedalīsies Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā, kurā tiks izskatīts jautājums par Liepājas Universitātes reorganizāciju.

Trešdiena, 25.janvāris

9.00 Transporta infrastruktūras komisija, tiešsaistē.

13.00 Sociālo lietu komisija, Liepājas Valsts 1. ģimnāzija.

13.00 Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš tiksies ar Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu, Rīgā.

14.00 Iepirkumu komisija, Rožu iela 6, 226. kabinets.

15.00 Baltijas valstu jauniešu vizīte Liepājas valstspilsētas pašvaldībā, lai iepazītu jauniešu līdzdalības iespējas Liepājā, Rožu iela 6, 226. kabinets.

Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga apmeklēs uzņēmumu SIA "AE Partner".

Dzīvojamo māju privatizācijas komisija, elektroniskā saziņā.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja vadītāja Sintija Pusaudze piedalīsies Zemgales plānošanas reģiona organizētajā vietējā biznesa atbalsta dienā ar lekciju "Tūrisma galamērķa attīstība: Liepājas iedvesmas stāsts".

Ceturtdiena, 26.janvāris
12.00 Domes sēde, Rožu iela 6, 226. kabinets.

14.00 Sociālā dienesta direktore Diana Mejere piedalīsies Liepājas Universitātes studiju programmas "Sociālais darbinieks" izlaidumā.

15.30 Dzīvokļu komisija, tiešsaistē.

Piektdiena, 27.janvāris
14.00 Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš tiksies ar Aizsardzības ministrijas valsts sekretāru Jāni Garisonu.

15.00 Sociālā dienesta direktore Diana Mejere klātienē iepazīsies ar nevalstiskās organizācijas "House of houpe" darbu ar bērniem un jauniešiem.

Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga Rīgā tiksies ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Māri Sprindžuku un parlamentāro sekretāri Agnesi Geduševu.

Aktuālie pieteikumi un projektu konkursi

Lai novērtētu īpaši nozīmīgus darbus un sasniegumus, ko liepājnieki veikuši 2022. gadā, Liepājas valstspilsētas pašvaldība līdz 31.janvārim aicina ikvienu ieteikt pretendentus Liepājas pilsētas apbalvojumam "Goda un Gada liepājnieks 2022". Papildu informācija: www.liepaja.lv/sakas-pretendentu-izvirzisana-titulam-goda-un-gada-liepajnieks-2022/

Liepājas pilsētas pašvaldība 2023. gadā izsludinās vairākus projektu konkursus uzņēmējiem, nevalstiskajām organizācijām, kā arī iedzīvotājiem nekustamā īpašuma sakārtošanā, izglītības, sporta un kultūras jomās. Informācijai var sekot līdzi: www.liepaja.lv/lidzfinansejuma-iespejas/

Aktuālā informācija par atbalstu Ukrainai

Paldies liepājniekiem, kuri iesaistās palīdzības sniegšanā ukraiņiem. Svarīgi, lai mūsu palīdzība atbilstu ukraiņu vajadzībām un būtu koordinēta! Pašvaldība, valsts pārvaldes institūcijas un biedrības izveidojušas vienotu palīdzības sistēmu atbalsta sniegšanai Ukrainai un tās pilsoņiem. Plašāk: www.liepaja.lv/atbalsts-ukrainai

Komunālās pārvaldes plānotie darbi
1. Notiks ielu brauktuvju un sadalošo zaļo joslu uzturēšana atbilstoši ziemas sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
2. Notiks veloceļu uzturēšana atbilstoši ziemas sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.  
3. Notiks sabiedriskā transporta pieturvietu uzturēšana atbilstoši ziemas sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
4. Ja laikapstākļi atļaus, notiks koku vainagu kopšana, koku zāģēšana un celmu frēzēšana.
5. Būvobjektā Vidusceļu ielā, kur uzsākta brauktuves pārbūve posmā no Pļavu līdz Ganību ielai, noteikts tehnoloģiskais pārtraukums.
6. Notiks ielu apgaismojuma ikdienas uzturēšanas darbi, kas ietver izdegušo spuldžu nomaiņu, regulāru iekārtu pārbaudi, balstu taisnošanu un citus darbus.
7. Diennakts režīmā strādā Ziemas dienests.

Par Komunālās pārvaldes atbildībā esošajiem jautājumiem iedzīvotājus aicinām zvanīt vai rakstīt Whatsapp pārvaldes diennakts dežurantam pa tālruni: 22 011 963.

Lai paplašinātu iespējas iedzīvotājiem ērtāk nodot informāciju par uzlabojumiem pilsētvidē, kā arī veicinātu saziņu ar Liepājas pašvaldību, izveidota mobilā lietotne ar nosaukumu "Liepājas pilsēta". Mobilo lietotni var bez maksas lejupielādēt Google Play vai AppStore veikalos.

Informāciju sagatavoja Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.