Pirmdiena, 13.februāris
9.00 Reliģisko lietu komisija, Rožu iela 6, 226. telpa.

17.00 Administratīvā komisija, tiešsaistē.

Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga un Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas speciālisti Liepājā tiksies ar Sabiedrības Integrācijas fonda pārstāvjiem un fonda vadītāju Zaigu Pūci.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas biroja vadītāja Sintija Pusaudze piedalīsies Ziemeļvalstu ilgtspējīga tūrisma darba grupā.

Sociālā dienesta pārstāvji sveiks simtgadnieci jubilejā.

Otrdiena, 14.februāris
9.30 Iedzīvotāju pieņemšana pie Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Gunāra Ansiņa.

13.00 Ceļotājs un stāstnieks Žigimants Krēsliņš viesosies Pensionāru dienas centrā, Klaipēdas ielā 96a, un aizvedīs seniorus neklātienes ceļojumā uz Havaju salām.

15.00 Izglītības komisija, tiešsaistē.

15.00 Vides komisija, Rožu iela 6, 226. telpa.

15.30 Ģimenes un demogrāfisko lietu komisija.

Iedzīvotāju pieņemšana pie Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieka Salvja Rogas.

Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga piedalīsies biedrības "Latvijas Digitālais akselerators" sēdē.

Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga tiksies ar daiļslidošanas treneriem.

Sociālā dienesta Sociālā darba daļas vecākā sociālā darbiniece Baiba Verbele piedalīsies Dynamic University rīkotajā pašvaldību pārstāvju intervijā par priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas (PuMPurs) prevencijas sistēmām.  

Liepājas pašvaldība līdz 14.februārim rīko sabiedrības balsojumu, aicinot iedzīvotājus izteikt viedokli, kurš no trīs ielas nosaukuma variantiem būtu visatbilstošākais jaunizbūvētajai ielai Dienvidrietumu mikrorajonā. Iedzīvotāji aicināti nobalsot par vienu no trīs izvirzītajiem variantiem – Saulrietu ielu, Kāpu ielu vai Viļņu ielu. Vairāk: www.liepaja.lv/aicina-nobalsot-par-jaunas-ielas-nosaukumu-dienvidrietumu-mikrorajona/

Trešdiena, 15.februāris

11.00 Publisku izklaides un svētku iesniegumu izskatīšanas komisija, Rožu iela 6, 226. telpa.

13.00 Sociālo lietu komisija, Liepājas Valsts 1. ģimnāzijā.

14.00 Iepirkumu komisija, tiešsaistē.

15.00 Jaunatnes lietu komisijas atvērtā sēde (YOU Space telpās Kuģinieku ielā 2).

Dzīvojamo māju privatizācijas komisija, elektroniskā saziņa.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs prezentēs Liepāju Vācijas tūrisma aģentūrām LIAA un AirBaltic kontaktbiržā Hannoverē.

Sociālā dienesta direktore Diana Mejere piedalīsies Bērnu tiesību aizsardzības sadarbības grupā.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs uzņems Ventspils Tūrisma informācijas centru pieredzes apmaiņas vizītē.

Ceturtdiena, 16.februāris
9.30 Apstādījumu uzraudzības komisija, izbraukuma sēde.

10.30 Pilsētas attīstības komiteja, tiešsaistē un klātienē.

12.00 Sociālo lietu, veselības un sabiedriskās kārtības komiteja, tiešsaistē un klātienē.

13.00 Izglītības, kultūras un sporta komiteja, tiešsaistē un klātienē.

14.00 Finanšu komiteja, tiešsaistē un klātienē.

16.00 Dzīvokļu komisija, tiešsaistē.

Piektdiena, 17.februāris
11.00 Izglītības iespēju izstāde “Kur mācīties tālāk?”, Liepājas Latviešu biedrības nams.

19.00 Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes vadība piedalīsies “Liepājas Sporta laureāts 2022” apbalvošanas ceremonijā Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē.

Liepājā reģionālajā vizītē viesosies veselības ministre Līga Menģelsone, lai tiktos ar Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Gunāru Ansiņu, Liepājas jaunajiem ģimenes ārstiem un apmeklētu Liepājas Reģionālo slimnīcu, sociālās aprūpes centru “Rūre” un Piejūras slimnīcu.
Mediju iespēja! Tikties ar veselības ministri vizītes noslēgumā varēs plkst. 17.40 Liepājas domes ēkas 2. stāva vestibilā. Medijus par interesi aicinām informēt Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļu, rakstot uz e-pastu: samd@liepaja.lv.

Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Salvis Roga tiksies ar LIAA Liepājas biznesa inkubators vadītāju Vitu Liepiņu.

Sociālā dienesta direktore Diana Mejere piedalīsies Kurzemes Sociālo dienestu vadītāju supervīzijas grupā Tukuma pašvaldībā.

Svētdiena, 19.februāris
17.00 Liepājas Olimpiskajā centrā notiks Latvijas basketbola kausa finālspēle starp BK “Liepāja” un “VEF Rīga” komandām. Ieeja: bez maksas no plkst. 16.00. Spēli tiešraidē translēs LTV7.

Aktuālie pieteikumi, projektu konkursi un apspriešanas

• Liepājas pilsētas pašvaldība 2023. gadā izsludinās vairākus projektu konkursus uzņēmējiem, nevalstiskajām organizācijām, kā arī iedzīvotājiem nekustamā īpašuma sakārtošanā, izglītības, sporta un kultūras jomās. Informācijai var sekot līdzi: www.liepaja.lv/lidzfinansejuma-iespejas/
• Saistošo noteikumu projekti un tam pievienoto paskaidrojuma raksti nodoti sabiedrības viedoklim, plašāk: www.liepaja.lv/saistoso-noteikumu-projektu-apspriesana/

Aktuālā informācija par atbalstu Ukrainai
Paldies liepājniekiem, kuri iesaistās palīdzības sniegšanā ukraiņiem. Svarīgi, lai mūsu palīdzība atbilstu ukraiņu vajadzībām un būtu koordinēta! Pašvaldība, valsts pārvaldes institūcijas un biedrības izveidojušas vienotu palīdzības sistēmu atbalsta sniegšanai Ukrainai un tās pilsoņiem. Plašāk: www.liepaja.lv/atbalsts-ukrainai

Komunālās pārvaldes plānotie darbi
1. Notiks ielu brauktuvju un sadalošo zaļo joslu uzturēšana atbilstoši ziemas sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
2. Notiks veloceļu uzturēšana atbilstoši ziemas sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.  
3. Notiks sabiedriskā transporta pieturvietu uzturēšana atbilstoši ziemas sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
4. Ja laikapstākļi atļaus, 1905.gada ielā notiks koku vainagu kopšana, Krūmu ielā un citur – koku zāģēšana un celmu frēzēšana. Ja laikapstākļi atļaus, turpināsies grants seguma ielu planēšana.
5. Ja laikapstākļi atļaus, turpināsies grants seguma ielu planēšana.
6. Pludmalē, iepretim glābšanas stacijai, plānots pabeigt glābēju torņa būvdarbus.
7. Būvobjektā Vidusceļu ielā, kur uzsākta brauktuves pārbūve posmā no Pļavu līdz Ganību ielai, noteikts tehnoloģiskais pārtraukums.
8. Notiks ielu apgaismojuma ikdienas uzturēšanas darbi, kas ietver izdegušo spuldžu nomaiņu, regulāru iekārtu pārbaudi, balstu taisnošanu un citus darbus.
9. Diennakts režīmā strādā Ziemas dienests.

Par Komunālās pārvaldes atbildībā esošajiem jautājumiem iedzīvotājus aicinām zvanīt vai rakstīt Whatsapp pārvaldes diennakts dežurantam pa tālruni: 22 011 963.

Lai paplašinātu iespējas iedzīvotājiem ērtāk nodot informāciju par uzlabojumiem pilsētvidē, kā arī veicinātu saziņu ar Liepājas pašvaldību, izveidota mobilā lietotne ar nosaukumu “Liepājas pilsēta”. Mobilo lietotni var bez maksas lejupielādēt Google Play vai AppStore veikalos.

Informāciju sagatavoja Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.