Papildināts 2. Ceturtdien tiek aizvadītas jaunā deputātu sastāva Liepājas domes pastāvīgo komiteju pirmās sēdes. Vispirms deputāti pulcējās pilsētas attīstības komitejas sēdē.

Par tās priekšsēdētāja kandidātu tika izvirzīts Vilnis Vitkovskis (Liepājas partija). Viņu ar 6 balsīm par (no 7) arī apstiprināja amatā. Par vietnieci sevi izvirzīja Ludmila Rjazanova (Saskaņa). Ar sešām balsīm viņas kandidatūru noraidīja un par priekšsēdētāju vietnieku ievēlēja Jāni Vilnīti (LRA), kuru izvirzīja Vitkovskis.

Pēc personāliju vēlēšanām sekoja saimniecisko jautājumu apspriešana. Informācija tiks papildināta.

Papildināts. Ar sešām balsīm "par" ceturtdien par Liepājas domes pastāvīgās Sociālo lietu, veselības un sabiedriskās kārtības komitejas priekšsēdētāju ievēlēts Helvijs Valcis, bet par viņa vietnieku Gints Ročāns. Savukārt ar piecām balsīm "par" ceturtdien, 6.jūlijā, par domes pastāvīgās Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāju ievēlēts Atis Deksnis, bet par viņa vietnieku Linda Matisone.

Papildināts 2 Par Finanšu komitejas vadītāju, saskaņā ar likumu, automātiski kļuva domes priekšsēdētājs Uldis Sesks. Par viņa vietnieku ievēlēja Gunāru Ansiņu. "Saskaņa" šoreiz savu kandidātu (komitejā strādā Valērijs Agešins) neizvirzīja.