Sākot ar 25. novembri tirdzniecības nama "Kurzeme" 1. stāvā, Liepājā vērsies Ziemassvētku pop–up tirdziņš – "VilkamA:LA" sadarbībā ar oriģinālo dizainlietu un Latvijas ražotāju produktu konceptveikalu MA:LA. Svētku tirdziņa piedāvājumā būs daudzveidīgs un oriģināls preču piedāvājuma klāsts, lai jau laikus ikvienam interesentam būtu iespēja parūpēties par dāvanām sev un saviem mīļajiem, informē "Kurzemes" mārketinga vadītāja Alīna Skangale.

Svētku laika pop–up tirdziņš ir tirdzniecības centra "Kurzeme" ikgadēja tradīcija, lai papildus lielveikala preču sortimentam, apmeklētājiem piedāvātu ko īpašu tieši dāvanu sarūpēšanai un svētku sajūtas noķeršanai. Šogad, sadarbojoties ar konceptveikalu MA:LA un tās saimniekiem, īpaši piedomāts ne tikai pie interesantu un nebijušu preču piedāvājuma klāstu, bet arī par  atsevišķu, svētku gaidām atbilstošu, radošo darbnīcu ciklu.

Ziemassvētku pop–up tirdziņa dāvanu sortimentā būs pieejams daudzveidīgs preču klāsts, piedāvājot gaumīgas, mīļas un dažāda vecuma cilvēkiem atbilstošas dāvanas – apdrukātus apģērbus, RR zīmola ādas izstrādājumus un aksesuārus, Ievas Jurkas veidotos porcelāna traukus, vietējo ražotāju vīnu, veselīgus našķus, piparkūkas no Liepājas darbnīcas "Kārumnīca", chocolaterie šokolādi, Latvijas amatnieku un mākslinieku darbus un dizainlietas interjeram, Ziemassvētku medu, ēteriskās eļļas un mājas aromātus, gaismas virtenes, kā arī citas skaistas lietas svētku priekam un dāvanām.

"Šogad esam piedomājuši arī pie puišu un vīriešu dāvanu pārklājuma, jo iepriekšējos gados un arī konceptveikalā MA:LA bieži saņemam ierosinājumus un dzirdam vēlmes preču sortimentā redzēt  tieši viņiem domātus produktus. Tāpat esam nodomājuši ikvienam tirdziņa apmeklētājam un klientam piedāvāt pakalpojumu, kura laikā iegādātā dāvaniņa tiek skaisti iepakota un nosūtīta ar pakomātu tās saņēmējam. "– stāsta veikala MA:LA un svētku tirdziņa "VilkamA:LA" saimniece Līna Pelēce.

"VilkamA:LA" tirdziņa ietvaros ikvienam interesentam būs iespēja piedalīties Adventes vainagu darināšanas, sveču liešanas, svētku kartiņu veidošanas un dāvanu saiņošanas darbnīcās pie pieredzējušiem un atraktīviem meistariem.

Plašākai informācijai par tirdziņa "VilkamA:LA" aktualitātēm un gaidāmajām darbnīcām iespējams līdzsekot sociālās vietnes Facebook sadaļā, vai Instagram kontā, kā arī sekojot līdzi tirdzniecības nama "Kurzeme" Facebook lapas aktualitātēm un instagram.com/tnkurzeme.