Apakšveļas ražotājs "V.O.V.A." pagājušajā gadā strādāja ar 2,906 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 20,6% vairāk nekā 2021.gadā, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 6,6% un bija 207 137 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija, ziņo LETA.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka 2022.gadā Krievijas iebrukums Ukrainā un starptautiskās sankcijas pret Krieviju un Baltkrieviju ir ietekmējušas arī Latvijas ekonomiku, un uzņēmuma darbība ir atkarīga no tālākās notikumu attīstības un sankciju ietekmes. Šobrīd pastāv būtiska nenoteiktība, kas var radīt nozīmīgas šaubas par uzņēmuma spēju turpināt savu darbību.

Uzņēmuma vadība meklē risinājumus biznesa pārmaiņām un attīstībai, teikts vadības ziņojumā.

Šajā gadā "V.O.V.A" vadība paredz ražošanas un pārdošanas apmēru samazinājumu par 10%, kas saistīts ar 2022.gada sākumā ieviestajām starptautiskajām sankcijām pret Krieviju un Baltkrieviju.

Tāpat vadības ziņojumā teikts, ka šogad "V.O.V.A." plāno investēt griešanas iekārtas iegādē.

"V.O.V.A." 2021.gadā strādāja ar 2,409 miljonu eiro apgrozījumu, kā arī kompānija guva 194 278 eiro peļņu.

"V.O.V.A." galvenie darbības veidi ir korsešu izstrādājumu ražošana un mazumtirdzniecība firmas veikalos. Uzņēmums ir reģistrēts 1991.gadā. Tā pamatkapitāls ir 142 268 eiro, un tā vienīgais īpašnieks ir Vladimirs Zozuļa.