Degvielas tirgotājs AS "Virši-A" šodien atklājis pirmo degvielas uzpildes staciju (DUS) Liepājā, paplašinot tīklu Kurzemē, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

DUS "Liepāja" Zemnieku ielā 24 ir 56. degvielas uzpildes stacija "Virši-A" tīklā un pirmā Liepājā, paplašinot uzņēmuma tīklu.

"Zīmola pozīciju stiprināšana Latvijas lielākajās pilsētās ir un būs viens no mūsu galvenajiem stratēģiskajiem mērķiem, tāpēc paredzam iespēju nākotnē attīstīt arī citas stacijas Liepājas tuvumā," norādīja "Virši-A" valdes priekšsēdētājs Jānis Riekstiņš.

Jaunizveidotās stacijas kopējā platība ir 8363 kvadrātmetri, un tajā izveidota mūsdienīga degvielas uzpildes stacija, paredzot pārdomātu stacijas teritorijas iekārtojumu, ērtas degvielas uzpildes iespējas, kā arī moderni plānotu veikalu un kafijas zonu.

Kā ziņots, "Virši-A" degvielas uzpildes staciju tīkla paplašināšanā šogad investēs vairāk nekā četrus miljonus eiro, aģentūrai LETA iepriekš pastāstīja Riekstiņš.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, 2017.gada 22.decembrī "Virši-A" reģistrēja komercķīlu 4,55 miljonu apmērā.

"Turpinot īstenot uzņēmuma attīstības stratēģiju, šis finansējums ir paredzēts "Virši-A" staciju tīkla paplašināšanai. Šī gada laikā plānojam atvērt jaunas stacijas, nodrošinot mūsu klientiem pakalpojumus jaunās vietās," norādīja Riekstiņš. Viņš atzīmēja, ka "Virši-A" šogad plāno stiprināt pozīcijas Rīgā, atverot pāris jaunas degvielas uzpildes stacijas. Tāpat paredzēts investēt arī esošo staciju modernizācijā.

"Virši-A" 2016.gadā strādāja ar 116,975 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,7% vairāk nekā 2015.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa saruka par 14,5% - līdz 1,066 miljoniem eiro, liecina datubāzē "Firmas.lv" pieejamais kompānijas gada pārskats.

AS "Virši-A" dibināta 1995.gadā, un tās pamatkapitāls ir 910 560 eiro.