Lielākais pašmāju degvielas tirgotājs "Virši-A" Liepājā atzīmējis spāru svētkus jaunajā degvielas uzpildes stacijā Liepājā, Zemnieku ielā 24, kuru plāno pabeigt jau līdz šā gada beigām.

Pēc projekta noslēgšanas, jaunizveidotā stacija būs pirmā "Virši-A" degvielas uzpildes stacija Liepājā, taču plānots, ka nākotnē tiks attīstītas arī citas stacijas Liepājas tuvumā.

Jaunais projekts Liepājā (Zemnieku ielā 24) paredz kompleksa izveidi ar kopējo platību 8363 m2, kas sastāvēs no degvielas uzpildes stacijas, veikala un kafejnīcas, āra atpūtas zonas un stāvlaukuma aptuveni 30 automašīnām. Jaunizveidotais komplekss būs pirmais "Virši-A" projekts, kas atvērts šajā pilsētā.

Jānis Riekstiņš, AS "Virši-A" valdes priekšsēdētājs: “Viens no mūsu uzņēmuma attīstības principiem ir būt vietās, kur "Virši-A" līdz šim nav bijuši. Liepāja ir viena no Latvijas lielākajām pilsētām ar stratēģiski izdevīgu atrašanās vietu, tāpēc izmantojām iespēju attīstīt staciju tieši šeit. Līdz ar jaunās stacijas atvēršanu, tā būs ērta degvielas uzpildes un atpūtas vieta gan vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem un pilsētas viesiem.”

Jaunā stacija tiks veidota atbilstoši uzņēmuma zīmola koncepcijai, paredzot moderni plānotu izvietojumu, ērtu ikvienam klientam. Tajā tiks uzstādītas trīs jaunākās paaudzes degvielas uzpildes saliņas zem nojumes vieglajam transportam, kur vienuviet būs pieejama visu veidu degviela (95. un 98. markas benzīns, dīzeļdegviela), autogāze, AdBlue, kā arī logu mazgāšanas šķidruma sūknis. Kravas transporta autovadītāju ērtībām būs pieejami divi atsevišķi sūkņi degvielas uzpildei.

Tāpat stacijā tiks izveidots veikals ar kafejnīcas zonu, kur būs pieejams plašs ēdienu, dzērienu un auto preču sortiments. DUS “Liepāja” arī būs pirmā stacija, kur kafejnīcas zonā tiks uzstādīti modernākie kafijas automāti visā tīklā.
Plānots, ka jaunā projekta nodošana ekspluatācijā notiks šī gada nogalē.

"Virši-A" ir lielākais un visstraujāk augošais pašmāju degvielas tirgotājs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi Latvijas degvielas tirdzniecības nozarē. Šobrīd "Virši-A" tīklā ir 55 spēka stacijas, no kurām 51 ir pilna servisa, un tajā strādā vairāk nekā 400 darbinieki visos Latvijas reģionos. AS "Virši-A" 2016. gadā strādāja ar 117 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,7% vairāk nekā gadu iepriekš, un uzņēmuma peļņa sasniedza 1,1 miljonu eiro. Pēc Valsts ieņēmumu datiem "Virši-A" 2016.gadā bija lielākais nodokļu maksātājs Zemgales plānošanas reģionā lielo nodokļu maksātāju grupā, veicot nodokļu maksājumus vairāk kā 18,4 miljonu eiro apmērā.