Novembrī, kā redzams "Lursoft" datu bāzē, notikusi viesnīcas "Līva" kapitāldaļu turētāju maiņa, un tagad SIA "AN Projekts" pieder investoram no Vācijas.

Kā portālam irliepaja.lv pastāstīja "Līvas" direktors un viesnīcas valdes loceklis Andis Deņisovs, uzņēmuma, kas arī līdz šim strādāja ar labākiem finanšu rezultātiem, jaunā īpašnieka "Leipold + Co. GmbH" ieceres ir balstītas ilgtermiņa attīstībā.

"Viesnīcas ikdienas darbībā nekas nemainīsies, saglabāsies gan līdzšinējais personāls, gan menedžments," apliecināja Deņisovs.

Atkarībā no sezonas, viesnīcā strādā līdz 30 darbiniekiem.

Portāls jau rakstīja, ka 15.janvārī viesnīca "Līva" atzīmēja apaļu jubileju – piecdesmit gadus, kopš tā atvērta. Tieši 1966.gada15.janvārī "Līva" pirmo reizi vēra durvis viesiem. Pirms tam vairāk nekā gadu ilga viesnīcas būvniecība.

Pērn "Līva" saņēma dubultakreditāciju – Eiropas "Hotel Stars Union" sertifikātu kā "superior" klases viesnīca un Tūrisma attīstības valsts aģentūras kvalitātes zīmi "Q–Latvia". 2015.gadā viesnīca arī paplašinājās – 112 numuriem klāt nāca vēl četri, tā sauktie "budžeta" jeb hosteļa tipa numuriņi. Trīs un sešvietīgie numuri atrodas ēkas 3.stāvā.