Akciju sabiedrībā "Liepājas metalurgs" viesojies Austrijas vēstnieks Latvijā Stefans Pēringers. Ar viņu tikās uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Valērijs Terentjevs.

Tikšanās laikā Stefans Pēringers atzinīgi izteicās par a/s "Liepājas metalurgs" 130 gadu ilgajām tradīcijām, novērtēja uzņēmuma sociālo programmu un īpaši uzteica rūpnīcas sniegtās izglītības iespējas saviem darbiniekiem: "Maksimāli izmantot jau esošo darbinieku smadzeņu potenciālu, dot iespēju viņiem augt – par uzņēmuma līdzekļiem iegūt starptautiski konkurētspējīgu augstāko izglītību vai apgūt otro profesiju, tas ir labs personāla vadības piemērs. Cilvēks vienmēr ir uzmanības centrā, uzņēmumā veicot jebkuras parmaiņas un uzlabojumus. Tas dod iespēju droši lūkoties nākotnē."

Valērijs Terentjevs uzsvēra a/s "Liepājas metalurgs" labo sadarbību ar Austrijas uzņēmumiem, kā arī iepazīstināja ar metalurgu jauno, unikālo elektrotēraudkausēšanas metodi, akcentējot, ka "Liepājas metalurgs" ir uzņēmums ar 100% Latvijas kapitālu. Sarunas noslēgumā tika pārrunāta sporta kluba "Liepājas metalurgs" darbība, atceroties "Liepājas metalurgs" spēli futbolā pret Zalcburgas "Red Bull" komandu un panākta vienošanās par sadarbību jautājumos, kas abām pusēm ir aktuāli, informē "Liepājas metalurga" sabiedrisko attiecību dienesta vadītāja Simona Laiveniece.