Pirms nepilna mēneša pārtraukts, iepirkuma konkurss par Jūrniecības koledžas dienesta viesnīcas siltināšanu izsludināts atkārtoti. Nolikuma tehniskajā daļā nekas būtiski nav mainījies.

Šoreiz piedāvājumu iesniegšanas termiņš ir 25.februāris. Saskaņā ar iepirkuma nolikumu, plānojot būvdarbu veikšanu, pretendentam jānodrošina visu darbu izpildes termiņš līdz 2015.gada 30.aprīlim. Iepriekšējā konkursa nolikumā darbu izpildei bija atvēlēts daudz ilgāks laiks – tās bija 210 dienas no būvlaukuma nodošanas būvfirmas rīcībā.

Konkursa nolikuma tehniskās specifikācijas daļā nekas īpaši mainījies nav – tāpat jāparedz ārsienu siltināšana, logu nomaiņa, cokola siltināšanas darbi, pagraba siltināšana, jumta un jumta elementu renovācija un ieejas mezglu renovācija.

Jau rakstījām, ka pagājušā gada vasarā iepirkums par kopmītņu siltināšanu tika pārtraukts, lai mainītu tehnisko specifikāciju, un, iepirkumam noslēdzoties, par uzvarētāju pasludināja  SIA "UPTK" ar līgumsummu 278 718,16 eiro. Kopumā konkursā piedalījās septiņi pretendenti, un viens no tiem – SIA "Vega 1" – Iepirkumu uzraudzības birojam iesniedza sūdzību par konkursa rezultātiem. Sūdzības lietvedība tika beigta, un uzvarētājs nemainījās, tāpēc "Vega 1" iesniedza sūdzību atkārtoti. Pēc tam konkurss tika pasludināts par pārtrauktu un šobrīd izsludināts pa jaunam.