Otrdien, 26.oktobrī, Uzņēmumu reģistrā apstiprinātas pirmās no plānotajām izmaiņām AS "Liepājas Autobusu parks" (LAP) pārvaldē. Darbu padomē pamet tās loceklis Edvards Šlesers.

Ņemot vērā uzņēmuma straujo izaugsmi, LAP vadība jau kopš vasaras strādā pie grupas pārvaldības pilnveidošanas, konkurētspējas celšanas un ilgtspējīgas attīstības nodrošināšanas. LAP mērķis ir turpināt pārvaldes uzlabošanu – tādu vadības un operatīvās darbības procesu ieviešanu, kas palīdz uzņēmumam sagatavoties gan šodienas, gan rītdienas izaicinājumiem.

LAP būtiskākie uzdevumi un plāni tuvākajā nākotnē ir noslēgto līgumu ar pasūtītājiem izpildes kvalitātes nodrošināšana, operatīvo procesu automatizācija un aktīva dalība iepirkumu konkursos Latvijā un pārējās Baltijas valstīs.

Lai pilnveidotu uzņēmuma uzraudzības un kontroles funkciju efektivitāti, pieņemts lēmums LAP padomē veikt izmaiņas. Šobrīd padome turpina darbu nepilnā sastāvā līdz nākamajam akcionāru lēmumam, informē AS "Liepājas Autobusu parks" valdes priekšsēdētājs Leonīds Krongorns.