Jauno rudens/ziemas sezonu uzsākot, Baltijas vadošais veļas ražotājs "Lauma Lingerie" nāk klajā ar jaunu un īpaši izsmalcinātu veļas kolekciju.

Kā informē uzņēmums, galveno uzsvaru tas liks uz uz sievietes trauslumu, jutekliskumu un kārdināšanas mākslu, kas nenoliedzami iet roku rokā ar mīlestību pret sevi un savu emociju un jūtu izzināšanu. Par galvenajiem iedvesmas avotiem jauno kolekcijas modeļu radīšanā zīmola dizaineriem ir kalpojuši šosezon tik aktuālais renesanses perioda krāšņums un bagātība, dabas pārsteidzošā dažādība, kā arī sievietes nebeidzamais spēks un valdzinošā noslēpumainība.

Apvienojot šos bagātīgi izmantotos elementus, "Lauma Lingerie" piedāvā 30 jaunas un aktuālas veļas kolekcijas, kas lieliski iederēsies ikvienas daiļā dzimuma pārstāves garderobē gan agros rudens mēnešos, gan arī garajā ziemas periodā, apliecinot cieņu pret sevi, ceļot pašapziņu un atraisot juteklību. Visdažādāko piegriezumu un materiālu apakšveļas modeļus šosezon papildina arī tādi sievišķīgi “ieroči” kā ķermeņa formas izceļošas korsetes, eleganti zeķturi, gaisīgi peņuāri, smalki halāti, romantiskas nakts kleitas, kā arī tām pieskaņoti aksesuāri īpaši jutekliskas noskaņas radīšanai – nakts brilles, puscaurspīdīgi cimdiņi un pat grezni rotātas kāju prievītes. Būtiski, ka arī šajā sezonā plašā klāstā tiek piedāvāti jau pavasara/vasaras kolekcijās ieviestie šobrīd tik aktuālie jauninājumi – krūšturi ar mīkstajiem kausiņiem, kas ir īpaši pielāgoti mazajiem izmēriem, kā arī vairāk nekā četri dažādi biksīšu modeļi ar jebkurai gaumei piemērotām vidukļa līniju variācijām.

Visprecīzāk jaunās kolekcijas veļas modeļus raksturo tādi elementi kā ēteriski gaisīgi, maigi un viegli materiāli, romantiskas mežģīnes un smalki izšuvumi, renesanses perioda krāšņums un bagātība, zīdains mirdzums, dziļas, bagātas un piesātinātas krāsas ar raksturu un dabas gammas skaistākie toņi, izmeklētas griezuma līnijas, noslēpumains puscaurspīdīgums, kā arī vijīgas atlasa lentes, kas nepārprotami apliecina, ka veļa patiesi ir izcils instruments kārdināšanas mākslas radīšanā.

“Man ir patiess prieks, ka zīmols "Lauma Lingerie" kļūst aizvien globālāks un ar Baltijas reģionam raksturīgo estētiku un gadu gaitā izkopto, pārbaudīto kvalitāti spēj uzrunāt sievietes ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Šobrīd mūsu ražotā produkcija ir nopērkama jau vairāk nekā 20 dažādās valstīs, tostarp arī tādās salīdzinoši tālās zemēs kā Albānija un Saūda Arābija. Šī globālā līmeņa atzinība sniedz milzīgu gandarījumu un motivē paplašināt uzņēmuma veikalu tīklu vēl arī daudzās citās valstīs un kontinentos, kas ir arī viens no mūsu nākotnes plāniem,” komentē "Lauma Lingerie" valdes priekšsēdētāja Linda Matisone.