SIA "Aile grupa" valdes locekļa amatu atstājis Māris Čekels, bet uzņēmuma valdei pievienojies Jānis Erts, liecina "Lursoft" dati, raksta portāls db.lv.

Līdz ar to SIA "Aile grupa" valde arī turpmāk strādās četru amatpersonu sastāvā – tajā ietilpst valdes priekšsēdētājs Dainis Bērziņš un valdes locekļi Jānis Erts, Ainars Leiguds un Oskars Mors.

Lursoft pieejamās ziņas liecina, ka jaunieceltais SIA "Aile grupa" valdes loceklis savulaik pildījis valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa pienākumus nu jau likvidētajā SIA U23, kā arī bijis SIA "Logu Serviss" un SIA "Leibas būve" direktors. Savulaik Jānim Ertam piederējušas daļas uzņēmumos SIA U23 un SIA "Leibas būve".

SIA "Aile grupa" reģistrēta 2005.gadā un pieder AS UPB. Pērn uzņēmums palielinājis savu apgrozījumu līdz 7,546 miljoniem latu, savukārt peļņa sasniegusi 1,733 tūkstošus latu pēc nodokļu nomaksas.

2005.gadā dibinātā SIA "Aile grupa" pamatdarbība saistīta ar plastmasas, alumīnija un koka – alumīnija stikloto konstrukciju ražošanu un turdzniecību, kā arī meitas sabiedrību pārvaldi.