No 28.janvāra līdz 8.februārim Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Digitālo mārketinga fabriku un "Mozello" mājas lapu izstrādes platformu organizē apmācības "Biznesa Restarts: E-veikala akselerators", kurā ikviens jaunuzņēmums vai mazais uzņēmums soli pa solim ekspertu vadībā izstrādās interneta veikalu Mozello mājaslapu izstrādes platformā, informē inkubatora sabiedrisko attiecību vadītāja Daira Bērtule.

Apmācībām pieteikties var biznesarestarts.lv.

""Covid-19" pandēmija ir bijis ārkārtīgi izaicinošs laiks uzņēmējiem visā pasaulē un tā uz visiem laikiem ir mainījusi tiešsaistes iepirkšanās paradumus. Tikai digitālo tehnoloģiju un interneta sniegtās iespējas ļauj cilvēkiem joprojām savstarpēji nepārtraukti sazināties un uzņēmējiem turpināt uzrunāt klientus attālināti, piedāvājot iegādāties savus produktus un pakalpojumus. Lai atbalstītu uzņēmējus un mudinātu pārnest savu darbību e-vidē, organizējam intensīvu apmācību ciklu "Biznesa Restarts: E-veikala akselerators"," stāsta Kurzemes Biznesa inkubatora valdes priekšsēdētājs Salvis Roga.

E-veikala akseleratorā dalībnieki uzzinās par internetveikala tehnisko izveidi, satura strukturēšanu un vizuālo saturu. Katrai lekcijai sekos praktiski uzdevumi un, kas svarīgi, mentoru atbalsts un padomi visa apmācību cikla garumā. Tostarp dalībnieki savā starpā sacentīsies par organizatoru simpātiju balvām – Kurzemes Biznesa inkubatora pakalpojumi 500 eiro vērtībā, Digitālās mārketinga fabrikas pakalpojumi 250 eiro vērtībā, darba stacijas "Green Tech Hub" telpās 3 mēnešu garumā 300 eiro vērtībā un "Mozello Premium Plus 1" gada hostings.

Dalībniekus lapas tehniskajā izveidē un satura strukturēšanā apmācīs Mozello dibinātājs un galvenais dizaineris Kārlis Blūmentāls un "Mozello" mārketinga vadītājs Bruno Vēberis. Savukārt, par e-veikala dizainu un satura noformējumu stāstīs Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas tīmekļa vietņu tehnoloģiju un datorikas pasniedzējs un SIA "webART" valdes loceklis Māris Kūlis.

Ar detalizētu programmu var iepazīties interneta vietnē www.biznesarestarts.lv.