Automātisko sistēmu ražotājs "AE Partner" plāno pārvākties uz aizvadītajā rudenī izsolē pārdoto Kurzemes bekona ražotni Liepājā, portālam db.lv apstiprināja uzņēmumā.

Uzņēmums "AE Partner" (iepriekš "Plus Process Liepaja") izveidots 2003.gadā. Tajā ražo augstas pievienotās vērtības elektrosadales, vadības un kontroles paneļus. Dānijas kapitāla ražotnē tapušās produkcijas noietu organizē mātes uzņēmums Dānijā.

"AE Partner" līdz šim darbojās Skandināvijas kapitāla biznesa parkā, ko apsaimnieko SIA "Liepaja Business Centre". Uzņēmuma pārvākšanās saistīta ar vēlmi paplašināties. Tas strauji audzis arī līdz šim – sākotnēji te bija septiņi darbinieki, pērn viņu skaits jau saniedza vairāk nekā 50, šobrīd strādājošo skaits esot ap 95.

Maksātnespējīgās SIA B.V.L. īpašumu Liepājā, Ganību ielā 1/3, jeb "Kurzemes bekona" bijušo ražotni pārdeva izsolē 2012.gada oktobrī. Tā bija ceturtā izsole ar lejupejošu soli, kuras sākumcena bija 893 tūkstoši latu. Nosolītajā īpašumā ir zemes gabals 13 667 kvadrātmetru platībā, ražošanas korpuss, gaļas pārstrādes cehs un attīrīšanas iekārtas. Pircējs ir pilnībā norēķinājies par pirkumu un izsole apstiprināta tiesā, db.lv uzzināja maksātnespējas administratores Tatjanas Eilmores birojā.