Pašvaldība izsludinājusi iepirkuma konkursu, lai turpinātu pagājušajā gadā iesāktos Jūrmalas parka bērnu rotaļu laukuma atjaunošanas darbus.

Šogad paredzēta divu laukuma zonu atjaunošana, izveidojot arī elementus, kas iepriekš šajā rotaļu laukumā nebija. Atjaunos zonas, kas paredzētas bērniem no trīs līdz desmit gadiem, kā arī spēļu zonu bērniem vecumā virs desmit gadiem. Tiks veidota arī atsevišķa smilškaste, kas Jūrmalas parka rotaļlaukumā līdz šim nebija. Saskaņā ar tehnisko specifikāciju, plānots izveidot arī batutu. Lielākiem bērniem atjaunotajā rotaļu laukumā veidos vismaz divus metrus augstu tīklu piramīdu, kā arī ar vairākas vingrošanai piemērotas konstrukcijas, paredzētas bērniem un jauniešiem, veidojot  PARKOUR treniņu sistēmu.

Šogad pieejamais finansējums rotaļu laukuma atjaunošanai ir 187 348 eiro.

Pērn atjaunoto rotaļu laukuma daļu veidoja SIA „Fixman” par līgumcenu 47 315,22 eiro bez PVN. Šī firma arī veidoja rotaļu laukumu O. Kalpaka ielā un atjaunoja Vērgales ielā par līgumcenu 38 377,25 eiro.

Piedāvājumus konkursam var iesniegt līdz 1.aprīlim, un darbu izpildes laiks būs līdz 80 dienām no līguma slēgšanas brīža.