Otrdien, 16.septembrī "Promenade Hotel" notiek Latvijas Celtnieku arodbiedrības, Latvijas Būvnieku asociācijas un Liepājas domes rīkots seminārs "Būvniecība un tās attīstība".

Kā portālu informēja Latvijas Celtnieku arodbiedrības projektu vadītāja Līga Kokmane, būvniecības nozarē šobrīd ir daudz neatbildētu jautājumu, tāpēc Liepājas un apkārtējo novadu darba devēju un darba ņēmēju pārstāvji tiksies trīspusējā būvniecības nozares pārstāvju seminārā, lai identificētu, diskutētu un meklētu risinājumus sasāpējušajām būvniecības nozares problēmām Liepājā un novados, un uzzinātu vairāk par aktualitātēm būvniecībā Liepājas novados.

Semināra mērķis ir būvnieku informēšana par nākotnes plāniem būvniecības nozarē Liepājas pilsētā un novadā. Būvnieki tiksies, lai apspriestu būtiskākās problēmas būvniecības nozarē Liepājas novadā, kā arī izvērtētu iespējas ieviest cilvēka cienīga darba iespējas reģionā. Seminārā tiks apskatītas arī aktualitātes publisko iepirkumu procesā.

Seminārā notiks diskusija par aktualitātēm un situāciju būvniecības darba tirgū Liepājas novadā, par nepieciešamību attīstīt un pilnveidot sadarbību starp pašvaldību un uzņēmējiem reģionā.