Transporta un loģistikas uzņēmums SIA "Vervo" atvēris filiāli Liepājā, aģentūru LETA informēja "Vervo" pārstāvji.

Šī ir jau ceturtā uzņēmuma filiāle Latvijā, kas nodrošinās vēl plašāku pakalpojumu pieejamību un veicinās uzņēmuma izaugsmi.

Uzņēmuma valdes loceklis un līdzīpašnieks Māris Dreimanis norāda, ka Liepāja ir statēģiski nozīmīga vieta, tā ir Kurzemes lielākā pilsēta ar spēcīgu industriālo bāzi un trešo lielāko ostu Latvijā, kas nodrošina būtisku lomu gan Latvijas ekonomiskajā attīstībā, gan kravu pārvadājumos. Izdevīgais ģeogrāfiskais novietojums un attīstītā infrastruktūra padara Liepāju par nozīmīgu transporta un loģistikas mezglu Baltijas reģionā. Pēc filiāles atvēršanas "Vervo" spēs vēl operatīvāk veikt kravu piegādes ar sauszemes autotransportu, jūras transportu, aviotransportu.

Liepājas Speciālajā ekonomiskajā zonā (LSEZ) darbojas vairāk nekā 50 uzņēmumi, kas nodarbina vairāk nekā 10 000 cilvēku. 2023.gadā Liepājas ostā tika apkalpots 8,5 miljoni tonnu kravu, kas apliecina tās būtisko lomu Latvijas un reģionālajā ekonomikā.

Uzņēmumam vēl ir filiāles Jelgavā un Rēzeknē, galvenais birojs atrodas Rīgā.

Transporta un loģistikas uzņēmums "Vervo" ir viens no "Vervo" grupas uzņēmumiem. Grupā kopā ir pieci transporta un loģistikas nozares uzņēmumi, kas atrodas Latvijā, Igaunijā, Polijā un Apvienotajos Arābu Emirātos.

Uzņēmums "Vervo" piedāvā loģistikas pakalpojumus – vietējos un starptautiskos kravu pārvadājumus ar sauszemes, jūras vai aviotransportu, noliktavu pakalpojumus, muitas brokeru pakalpojumus, kravas iekraušanas pakalpojumus, kravas apdrošināšanu, kā arī citus pakalpojumus.

"Vervo" 2023.gadā strādāja ar 10,445 miljonu eiro apgrozījumu un guva 73 242 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija.

"Vervo" reģistrēts 2008.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 88 000 eiro. Uzņēmuma īpašnieki vienādās daļās ir Dreimanis un Aija Bērziņa.