Veikalu tīkls "Top!" pērn spējis kāpināt pārtikas mazumtirdzniecības apgrozījumu tīkla veikalos līdz kopumā 227 miljoniem eiro, kas ir par 9,7 procentiem vairāk nekā 2014.gadā.

Par to aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāve Ilze Priedīte.

Kopumā 2015.gadu uzņēmumā vērtē kā veiksmīgu ne tikai finansiāli, bet arī kā nozīmīgu veikalu tīkla "Top!" attīstībā.

"Aizvien vairāk atbalstām vietējos ražotājus un attīstām pašražotās produkcijas klāstu, piedāvājot preces par konkurētspējīgu cenu visā Latvijā. Uzklausot iedzīvotāju ieteikumus un balstoties uz veselīgas biznesa vides attīstību, renovējam esošos veikalus, kā arī atveram jaunus – pērn "Top!" atvēra 15 jaunus veikalus Latvijas reģionos un attīstību turpinās arī 2016.gadām," sacīja Priedīte.

Ar preču zīmi "Top!" Latvijā patlaban darbojas 223 pārtikas veikali, no tiem 123 "Top!" un 100 "Mini Top!" veikali, kuri pieder 19 vietējiem uzņēmumiem – SIA "Firma Madara 89", AS "LPB", AS "Diāna", SIA "Lars Limited", SIA "Gabriēla", SIA "Dekšņi", SIA "Mārksmens", SIA "Madara 93", SIA "AA & Co", SIA "Krista – A", AS "Roga – Agro", SIA "ESSA", SIA "G.A.L.", SIA "Lekon", SIA "Ogres prestižs", SIA "Pārtikas veikalu grupa", SIA "Oregano",SIA "SP" un SIA "Palmas–S".

Veikalu tīklam "Top!" mārketinga pakalpojumus sniedz SIA "Iepirkumu grupa". Saskaņā ar "Firmas.lv" datiem "Iepirkumu grupas" apgrozījums pērn bija 19,93 miljoni eiro salīdzinājumā ar 18,94 miljoniem iepriekšējā gadā, bet peļņa – 3374 eiro salīdzinājumā ar 5774 eiro 2014.gadā.