"Čili pizza" un "Lotte caffe" īpašnieks SIA "Tiamo grupa" investējusi 100 000 eiro un atvērusi pirmo "Pizzarella" kafejnīcu, aģentūrai LETA pauda kompānija.

Jaunā kafejnīca atrodas tirdzniecības centrā "Olimpia", Rīgā.

"Tiamo grupas" valdes priekšsēdētājs Toms Zukulis norāda, ka pagaidām tā ir pirmā "Pizzarella" kafejnīca, tomēr tiek apsvērta doma nākotnē paplašināt šī zīmola kafejnīcu skaitu.

LETA jau vēstīja, ka pēc "Olimpia" renovācijas pavasarī tirdzniecības centrā papildināts nomnieku skaits.

Pērn oktobra beigās "Swedbank" piešķīra 17,5 miljonu eiro aizdevumu kompānijai "Grinvest", tai piederošā tirdzniecības centra "Olimpia" saistību refinansēšanai un pārbūvei. Kopumā Iepirkšanās centra "Olimpia" atjaunošanā un pārbūvē ieguldīti astoņi miljoni eiro.

Tirdzniecības centra īpašnieks ir Lietuvā bāzētā "Grinvest", kurai Latvijā pieder arī ēka Valdlaučos, kurā šobrīd atrodas "SEB bankas" centrālais birojs.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Tiamo grupa" pagājušajā gadā strādāja ar 15,887 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 98,1% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka vairākkārt un bija 33 343 eiro.

Kompānija reģistrēta 2003.gadā, un tās pamatkapitāls ir 142 268 eiro. Kompānijas īpašnieki ir Aloizs Norkus (80%) un Monta Magone (20%).

"Tiamo grupā" ietilpst vairākas "Čili pizza" picērijas, kā arī restorāni "MO", "Olive", "Čello" un "Sushi Boom", kafejnīcas "Lotte caffe", "Teātra kafejnīca", klubs un pludmales bārs "Cukurfabrik" Liepājā. "Tiamo grupa" ir īpašniece arī nekustamā īpašuma pārvaldītājam SIA "Jūrmalas parks".