Latvijas uzņēmējiem piederošā veikalu tīkla "top!" apgrozījums pirmajā pusgadā sasniedzis gandrīz 135 miljonus eiro, kas ir par 17,7% vairāk nekā pērn pirmajos sešos mēnešos.

"Šī gada sākums vietējam veikalu tīklam "top!" ir bijis ļoti veiksmīgs un dinamisks. Kopumā esam atvēruši 33 veikalus visā Latvijā, tostarp ieguldot līdzekļus gan jaunu ēku būvniecībā, gan to renovēšanā. Līdz ar preču sortimenta palielināšanos darbinieku un iedzīvotāju ērtībai vairākos veikalos esam veikuši arī telpu paplašināšanas darbus," stāsta veikalu tīkla "top!" komercdirektors Edijs Bergmanis, norādot, ka arī otrajā pusgadā tiek strādāts pie jaunu veikalu atvēršanas un esošo labiekārtošanas.

Šobrīd Liepājā kopumā ir 13 vietējā veikalu tīkla "top!" veikali – pieci "top!" un astoņi "mini top!", kurus pārstāv vietējais uzņēmums AS "LPB", darbavietas nodrošinot 630 darbiniekiem.  Šī uzņēmuma (kas ir viens no mūsu veikalu tīkla 20 partneriem) 2000.gada jūnijā pirmais atvērtais veikals tiek uzskatīts par veikalu tīkla "top!" pirmsākumu, informētīkla "top!" mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze Priedīte.

Kopumā Latvijā šobrīd darbojas 266 pārtikas veikali, no kuriem 141 "top!" un 125 "mini top!", kas pieder 20 vietējiem uzņēmumiem, darbavietas nodrošinot vairāk nekā 3,5 tūkstošiem darbinieku.

Veikalu tīkls "top!" ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi "top!" Latvijā šobrīd darbojas 266 pārtikas veikali, no tiem 141 "top!" un 125 "mini top!", kuri pieder 20 vietējiem uzņēmumiem: SIA "Firma Madara 89", AS "LPB", AS "Diāna", SIA "Lars Limited", SIA "Gabriēla", SIA "Dekšņi", SIA "Mārksmens", SIA "Madara 93", SIA "AA & Co", SIA "Krista-A", AS "Roga-Agro", SIA "ESSA", SIA "G.A.L.", SIA "Lekon", SIA "Ogres Prestižs", SIA "Pārtikas veikalu grupa", SIA "Oregano", SIA "SP", SIA "Palmas-S" un SIA "LM Jūrmala". Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 3500 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.