Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju, lai ierobežotu "Covid-19" iespējamu tālāku izplatību, Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas SEZ pārvalde noteikusi papildus drošības pasākumus uz nenoteiktu laiku līdz turpmākajam rīkojumam, teikts SEZ mājaslapā.

Saskaņā ar Latvijas valdības pieņemto lēmumu, no 2020.gada 17.marta pulksten 00.00 līdz 14.aprīlim ieskaitot, tiks slēgti starptautiskie pasažieru pārvadājumi no Latvijas/uz Latviju. Tas nozīmē, ka noteiktajā laika periodā pasažieru pārvadājumus nenodrošinās arī "StenaLine" prāmja līnija Trāveminde - Liepā️ja.

Plašāka informācija stenaline.lv.

Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde turpina nodrošināt pakalpojumus, stingri ievērojot drošības pasākumus:

– Loči un citi ostas darbinieki, kuri savu darba pienākumu dēļ nevar izvairīties no tikšanās ar kuģu apkalpes locekļiem, ir apgādāti ar individuālās aizsardzības un dezinfekcijas līdzekļiem, kā arī informēti par citiem drošības pasākumiem.

– Visas darbības, kas saistītas ar kravu apkalpošanu un kuģu apriti, jāveic maksimāli samazinot personu fizisko saskarsmi.

– Liepājas SEZ pārvalde ir informējusi kravas kuģu aģentus par veicamajām darbībām pirms kuģa ienākšanas ostā, un jāsniedz precīzas ziņas par kuģa apkalpes sastāvu un visu apkalpes locekļu veselības stāvokli.

– Liepājas SEZ pārvalde ir ierobežojusi apmeklētāju pieņemšanu Liepājas SEZ pārvaldes administratīvajā ēkā un aicina iespēju robežās visus jautājumus risināt elektroniski vai sazinoties pa telefonu ar nepieciešamajiem speciālistiem.