31. janvārī savu darbību uzsāks jauns internetveikals savabode.lv, ko radījis liepājnieks Kārlis Pupils. Kā portālam irliepaja.lv pastāstīja Kārlis, ideja izlolota Liepājas biznesa inkubatorā.

Jaunizveidotais internetveikals domāts gan tiem, kuri vēlas atbalstīt un iegādāties vietējo ražotāju produktus, gan vietējiem ražotājiem, kuri vēlas attīstīties.

"Dodam iespēju gan veicināt gan savu produktu pārdošanu, gan palielināt savu atpazīstamību interneta vidē, piedāvājot ērtus un izdevīgus sadarbības risinājumus," stāsta savabode.lv vadītājs Kārlis Pupils.

Internetveikalā savabode.lv atradīsiet daudz un dažādus vietējos ražotājus un to piedāvāto produkciju. Veikala mērķis ir cilvēkiem paradīt un izcelt to, cik daudz un dažādu izcilu produktu tiek radīts šeit, Latvijā. Internetveikala preču klāsts, pavisam noteikti, ir atšķirīgs no pierastajā "tirdziņu" formātā piedāvātajām precēm. Savabode.lv apmeklētājiem būs iespēja iegādāties gan Latvijas mērogos jau atpazīstamību guvušu ražotāju produktus, piemēram, "OGA7 Cosmetics", "Nordic Lemon", "BeWith Clothing" kolekcijas, gan produktus no ražotājiem, kuri vēl nesen savas idejas un produktus attīstīja dažādos Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) inkubatoros, piemēram, bērnus attīstošā rotaļlietas "K.V. Meiere Handmade".


Klientiem būs iespēja preces saņemt gan uz kādu no tuvākajiem pakomātiem, gan tās saņemt sev vēlamajā adresē. Savabode.lv paredz, ka preču piegāde klientiem ilgs no 5 līdz 7 dienām. Preces pēc iegādes būs iespējams atdot 14 dienu laikā, tādā veidā sniedzot klientiem lielāku drošības sajūtu gadījumā, ja prece tomēr neatbilst klienta iecerētajam.


"Esam priecīgi, ka mums ir izdevies izveidot Latvijā radītu preču internetveikalu, jo


mūsu mērķis ir cilvēkiem parādīt, ka Latvijā tiek radīti visdažādākie augstas kvalitātes produkti.

Esam lepni par mūsu pārstāvētājiem ražotājiem, un ar internetveikala palīdzību vēlamies tiem palīdzēt attīstīties, iegūt jaunus klientus un sasniegt pēc iespējas vairāk cilvēku. Nemitīgi centīsimies produkcijas klāstu papildināt ar jauniem ražotājiem, sekot līdzi aktuālajam un nodrošināsim ērtu komunikāciju. Esam par vietējo ražotāju atbalstīšanu, tāpēc aicinām to darīt arī jūs – atbalstīsim vietējos kopā!," savabode.lv mērķus un prioritātes skaidro Kārlis Pupils.

Savabode.lv joprojām aicina vietējos ražotājus uz sadarbību – savas produkcijas izvietošanu www.savabode.lv produktu klāstā. Sīkākai informācijai rakstīt uz info@savabode.lv

Seko savabode.lv aktivitātēm arī sociālajos tīklos: instagram.com/savabode.lv, facebook.com/savabode. Piedāvātā produkcija apskatāma ŠEIT.