Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) valde decembrī pieņēmusi lēmumu noslēgt ar uzņēmumu "RT metāls" līgumu par ieguldījumu "RT metāls" krāsošanas ceha pārbūvē Laboratorijas ielā 20.

Kā portālu informēja SEZ sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe, tad Liepājas SEZ pārvalde decembrī saņēmusi SEZ uzņēmuma "RT metāls" iesniegumu un vēstuli ar lūgumu precizēt ieguldījumu projekta veikšanas termiņu. Uzņēmums informējis, ka plāno laika posmā līdz 2023.gada 31.decembrim realizēt projektu ""RT metāls" krāsošanas ceha pārbūve Laboratorijas ielā 20, Liepājā".

Projekta kopējās izmaksas ir 370 000 eiro.

Saskaņā ar iesniegumam pievienoto "RT metāls" deklarāciju par komercdarbības atbilstību vidējam komersantam, maksimāli pieļaujamā atbalsta intensitāte ieguldījumiem ir 50%.


SIA "RT metāls" dibināta 1999.gadā, kad tā sāka ražot metāla konstrukcijas Dānijas tirgum. Šobrīd uzņēmums piedāvā plašu produktu izvēli arī Latvijas tirgum – kāpnes, margas, balkonus, ēku nesošo konstrukciju sastāvdaļas u.c. konstrukcijas no melnā tērauda un alumīnija.


Saskaņā ar "Lursoft" datiem 2021. gadā "RT metāls" apgrozījums bija 13 372 161 eiro, kas ir rekords uzņēmuma vēsturē. Peļņa pēc nodokļiem pērn bija 653 666 eiro.


Uzņēmumā strādā 121 darbinieks.


"RT metāls" patiesā labuma guvējs ir Dānijas pilsonis.


Jau vēstīts, ka 2021.gada nogalē uzņēmums nodeva ekspluatācijā 4.cehu, kur 1200 m2 paredzēti ražošanas procesiem, bet 400 m2 darbinieku atpūtai. Tas bija lielākais uzņēmuma ieguldījumu projekts, būvniecības un saistīto iekārtu iegādes kopējās izmaksas pārsniedza 1 miljonu eiro.