Nodrošinot arvien daudzveidīgākas iepirkšanās iespējas internetā, "Rimi" sadarbībā ar "Bolt Food" paplašina piegādes teritoriju. "Rimi" pārtikas un sadzīves preces ir iespēja  pasūtīt arī Liepājā un Rīgā, veicot bezkontakta piegādi mājās ar "Bolt Food", informē "Rimi Latvia" sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala.

"Rimi" paplašina pārtikas un sadzīves preču saņemšanas iespējas sadarbībā ar "Bolt Food" un sniedz iespēju ātri, droši un ērti saņemt ikdienas preces. Šobrīd "Bolt Food" lietotnē veiktie pasūtījumi piegādei uz mājām tiek komplektēti Rīgā un Liepājā.

"Bolt Food" lietotnē "Rimi" piedāvā iegādāties ikdienai nepieciešamākas sadzīves un pārtikas preces, tostarp pamatpreces ēdiena gatavošanai mājās, kā arī jau gatavos produktus. Vienā pirkuma reizē "Bolt Food" var iegādāties līdz 40 preču vienībām un minimālā pasūtījuma summa ir 10 eiro. Papildu pirkuma summai ir jāapmaksā piegādes izmaksas, kas ir atkarīgas no attāluma starp veikalu un piegādes adresi. Pasūtījumu ir iespēja veikt katru dienu no pulksten 12 līdz 20. Pasūtījuma izpildes laiks ir aptuveni viena stunda.

"Šobrīd ir būtiski, ka mēs nodrošinām daudzveidīgas iepirkšanās iespējas un padarām mūsu produktus vēl pieejamākus. Pēc veiksmīgi uzsāktās sadarbības ar "Bolt Food", esam nolēmuši paplašināt sadarbību un iekļaut piegādes teritorijā Liepājas pilsētu, tā sniedzot iespēju pasūtīt preces no "Rimi" arī ārpus Rīgas teritorijas. Pēc mūsu novērojumiem klientu iecienītākās preču grupas pasūtījumu grozos "Bolt Food" lietotnē ir – piena produkti, dārzeņi, preces mājdzīvniekiem un konditorejas preces," informē "Rimi Latvia" mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta vadītāja Kristīne Ciemīte.

"Rimi" aicina Latvijas iedzīvotājus būt atbildīgiem gan pret sevi, gan apkārtējo cilvēku veselību un ievērot piesardzības pasākumus, proti, neapmeklēt veikalus, ja ir aizdomas par saslimšanu vai ir bijis kontakts ar "Covid-19" slimnieku, kā arī ievērot karantīnu, atgriežoties no ārzemēm.