AS "Cēsu alus", gatavojoties ilggadējā sadarbības partnera rallija "Kurzeme" 50 gadu jubilejas svinībām, laidis klajā 50 tonnas īpašas "Cēsu Premium" alus partijas.

Uz "Cēsu Premium" alus četrpakas rallija "Kurzeme" jubilejas noformējumā atradīsies kupons, kas dos iespēju ar 20% atlaidi iegādāties biļetes uz Ātruma festivālu – ralliju "Kurzeme 2015", informē "Cēsu alus" Sabiedrisko attiecību vadītāja Agita Baltbārde.

Rallija "Kurzeme" jubilejas alus būs nopērkams visā Latvijā jau uz Jāņiem, savukārt kuponu maiņa notiks no 1.jūlija līdz 29.augustam 52 vietās – "Top!" un "miniTop!" veikalos visā Kurzemē, kā arī Liepājas, Talsu, Tukuma, Kuldīgas un Saldus tūrisma informācijas centros un "Skandi Motors" autocentrā Rīgā, Lielirbes ielā 32.

Akcijas noteikumi un kuponu apmaiņas vietu adreses publicētas vietnēs rallykurzeme.lv un cesualus.lv

Rallijs "Kurzeme" ir senākais un tradīcijām bagātākais autorallijs Baltijas valstīs, un šogad tas svinēs savu 50 gadu jubileju. Nozīmīgās gadskārtas svinības sākās aprīlī ar 50 ķiršu stādīšanu leģendārajā Vecpils ātrumposmā, savukārt svētku kulminācija būs no 27. līdz 30. augustam Liepājā notiekošais Ātruma festivāls – rallijs "Kurzeme".

"Cēsu alus" jau vairākus gadus ar uzņēmuma vadošā alus zīmola "Cēsu Premium" vārdu īsteno sabiedrības iesaistes kampaņas, kas katru gadu ir veltītas kādam Latvijas sabiedrībai nozīmīgam faktam. 2012.gadā tā bija skārdeņu sērija, kas veltīta Latviju raksturojošām vērtībām "Cēsu Premium National Edition", 2013. – Dziesmu un Deju svētku gadā – atbalstot latviskās dziesmu un deju tradīcijas, tika izveidots Cēsu Prēmijas fonds un skārdeņu sērija "Par dziesmu un Par Deju". 2014.gadā tā bija kampaņa "Alus Tavai pilsētai", kas veltīta Latvijas pilsētām un vēsturiskajiem novadiem.