Pieczvaigžņu viesnīca "Promenade Hotel" pērn sasniedza savā pastāvēšanas vēsturē lielāko apgrozījumu – 1,9 miljonus eiro, kas ir par 7,4% vairāk nekā gadu iepriekš, un guva peļņu 152 tūkstošu eiro apmērā. Pārskata periodā viesu skaits palielinājās par 6,67 procentiem, sasniedzot 19 344 personas. Apkalpoto viesu īpatsvars no Latvijas un ārvalstīm saglabājās iepriekšējo gadu apmērā – 60% apmeklētāju bija vietējie tūristi, savukārt 40% – ārvalstu viesi. Lielākais ārvalstu viesu īpatsvars bija no Lietuvas, Igaunijas, Vācijas un Skandināvijas valstīm.  

"Esam priecīgi par pozitīvajiem rezultātiem aizvadītajā gadā. Tas ir apliecinājums, ka spējam nodrošināt gan vietējo, gan ārvalstu tūristu arvien augošās prasības pēc mūsdienīga apkalpošanas servisa. Arī šī gada pirmajos mēnešos bija novērojama izaugsme, bet darbības rezultātus būtiski ietekmēja "Covid-19" izplatība un ar to saistītie ierobežojumi. Nodrošinot visaugstākos piesardzības pasākumus, spējām pielāgot viesnīcas darbību, lai tā būtu droša mūsu apmeklētājiem. Vasaras sezonā novērojām augstu vietējo tūristu pieplūdumu Liepājā, un prognozējam, ka gada otrajā pusē saglabāsies  tikpat augsta interese, kā 2019.gada otrajā pusē," skaidro "Promenade Hotel" vadītāja Inese Židele.

Pielāgojoties arvien augošajām nozares prasībām, 2019. gadā tika turpināti numuru remontdarbi un modernizācija, īpašu uzmanību pievēršot jaunu, komfortablu vannasistabu izbūvei, kā arī par 4% tika palielināts gultasvietu skaits.

Pārskata periodā palielinājās arī viesnīcas apmeklētāju vērtējums vietnē booking.com, sasniedzot 9.3 punktus no 10 (2018. gadā – 9.2).

"Promenade Hotel" ir pieczvaigžņu superior klases dizaina viesnīca ar 58 standarta un luksus klases numuriem, plašām konferenču telpām, SPA centru un fitnesa zonu. Viesnīcā pieejams restorāns un bārs, kā arī mākslas galerija ar vēsturiskiem arhitektūras elementiem. Pērn viesnīca nodokļos Latvijas valsts budžetā nomaksāja 505 392 eiro, un par viesu komfortu viesnīcā rūpējās 72 darbinieki. "Promenade Hotel" pieder Kesenfeldu ģimenei, kas pērn Liepājā atvēra arī otru viesnīcu – "Art Hotel Roma".