Pateicoties Saeimas pieņemtajam lēmumam atļaut darbu klātienē sabiedriskās ēdināšanas vietu terasēm, arī pludmales kafejnīcas "Red Sun Buffet"  un "7.līnija" atsākušas uzņemt klientus. Sezonas atklāšanai maija nogalē gatavojas arī "Cukurfabrik’", portālam irliepaja.lv pauda īpašnieki.

Kā atzina kafejnīcas "Red Sun Buffet" īpašnieks Mareks Alberts, tas ir liels notikums, jo šogad tiek uzsākta jau 12.sezona un ļoti cerams, ka vasara būs izdevusies, lai atsvērtu visu to laiku, kad kafejnīca bija spiesta turēt durvis slēgtas.


"2020.gada vasara mums bija ļoti veiksmīga Baltijas ceļošanas "burbuļa" dēļ, kad daļa tuvējo valstu iedzīvotāji savus atvaļinājumus izvēlējās pavadīt tieši Liepājā. Ceram, ka arī šogad tiks meklēts līdzīgs risinājums, ja epidemioloģiskā situācija vēl neļaus atvērt robežas ceļošanai pilnībā," teic kafejnīcas saimnieks.

Neskatoties uz virkni ierobežojumu, kas jāievēro, gan darbinieki, gan apmeklētāji ir priecīgi atgriezties un izbaudīt agrāk šķietami tik ierasto atpūtu.


"Saulrieti Liepājas pludmalē joprojām ir nemainīgi skaisti. Tos neviens likums nav atcēlis, un cilvēki priecājas tos baudīt uz jumta terases ar kādu kokteili vai karsto dzērienu. Arī šosezon plānojam rīkot apmeklētāju ļoti iecienīto koncertu ciklu "Sunset Music" un, neskatoties uz ierobežojumiem, darīsim visu, lai lieliska atmosfēra būtu galvenais, kas paliek atmiņā pēc "Red Sun Buffet apmeklējuma," sola Alberts.