Ceturtdien, 17.novembrī, pulksten 18 bijušajā "Prison Bar" Stūrmaņu ielā 1, durvis vērs jaunais SIA "Oishii" suši restorāns "Oishii Sushi" ("Garšīgais suši").

Uzņēmumam "Oishii Sushi" šis būs pirmais japāņu restorāns Latvijā un Liepājā. Gandrīz desmit gadus "Oishii Sushi" veiksmīgi darbojies un ieguvis klientu atsaucību Dānijā, kur "Oishii Sushi" ir "pieprasītākais japāņu virtuves restorāns" – teikts uzņēmuma facebook.com lapā.

Saistībā ar restorāna atvēršanu no 17. līdz 20.novembrim restorāns piedāvā 30% atlaidi visiem ēdieniem.

Līdz šim Liepājā darbojas tikai neliels suši bārs "Sushiboom" Siena ielā, kura produkcija ir visnotaļ pieprasīta. Tāpat suši kā vienu no ēdieniem piedāvā virkne Liepājas restorānu, piemēram "Olīve" vai "Ginger".

Portāls jau rakstīja, ka 15.maijā durvis vērt grasījās arī Stīnam Lorensam (Loui Fontaine) piederošais restorāns "Hot Potato" Jāņa ielā 1, taču vēlāk īpašnieks pārdomāja, un nolēma restorāna telpas iznomāt.

Tāpat uzņēmums "Fontaine Ent.", kura vienīgā īpašniece ir Lorensa dzīvesbiedre Ivonna Kalita, piedāvā nomāt vai iegādāties (cena – 2 miljoni eiro) viesnīcas "Fontaine Royal" ēku Stūrmaņu ielā 1, kurā bijušās bāra telpas iznomājis arī ķīniešu investors no Dānijas "Oishii Sushi" izveidei.

Ēkas kopējā platība ir nepilni 5000 kvadrātmetri. Tajā ir SPA centrs, restorāns, viesnīcas reģistratūras bārs, sporta zāle, 52 dažādas klases numuriņi.

Kā iepriekš portālam skaidroja pats Stīns Lorenss, viņš turpmāk nolēmis vairāk pievērsties muzicēšanai un mūzikas ierakstīšanai, nevis viesnīcu un restorānu biznesam. Tāpat mūziķis un uzņēmējs vēlas paturēt mūzikas klubu "Fontaine Palace", ko neplāno iznomāt vai pārdot.

Uzziņa
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "OISHII"
Adrese: Liepāja, Stūrmaņu iela 1
Parakstītais pamatkapitāls: 1000.00 EUR
Apmaksātais pamatkapitāls: 1000.00 EUR
Valde: Yang Xu (pases izdevējs: Ķīnas Tautas Republikas vēstniecība Dānijas Karalistē, Kopenhāgenā), valdes priekšsēdētājs, ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi