Ceturtdien, 20.februārī, Būvvaldes pieņemšanas komisija ekspluatācijā pieņēma būvobjektu – SIA "Cotton Club Liepāja" izveidoto mitro salvešu ražotni Ziemeļu ielā 19.

Komisija iepazinās ar objektu, būvdarbu izpildes dokumentāciju, segto darbu aktiem un atzina, ka paveikts kvalitatīvs darbs un objekts ir derīgs ekspluatācijā.

Ražotne aizņem 5458 kvadrātmetrus lielu platība Ziemeļu ielā 19, informē sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Ražotnei telpas tiek īrētas no SIA "Lauma Fabrics". Šajās telpās veikta rekonstrukcija, izbūvējot nepieciešamās inženierkomunikācijas un veicot citus darbus.

Objektā investēti 273 290 eiro (LVL 192 069). Ražotnes izbūves galvenais uzņēmējs ir SIA "ACV Status", būvprojektu izstrādājis SIA "LVCT".

Ražotnē jau ir uzstādītas un iedarbinātas iekārtas mitro salvešu un citu higiēnas preču ražošanai.

Uzņēmums "Cotton Club Liepāja" no SIA "Lauma Fabrics" īrē arī plašas noliktavu telpas izejvielu un gatavās produkcijas glabāšanai un saiņošanai.

Izejvielas uzņēmumam piegādā no Somijas, Itālijas, Izraēlas un arī Turcijas. Pašlaik ražotnē nodarbināti 73 cilvēki, arī vairāki "Liepājas metalurga" bijušie darbinieki, taču uzņēmums plāno darbinieku skaitu palielināt līdz 120.