Sociālajā tīklā facebook.com ievietots paziņojums par viesnīcas "Fontaine Royal" otrajā stāvā esošā veikala "East West" slēgšanu. Tas būs atvērts tikai līdz 31. augustam.

Sakarā ar slēgšanu izsludināta “totālā izpārdošana”, visām precēm atlaides līdz pat 50%.

Viens no reģionā lielākajiem mēbeļu un dizaina mājas preču veikaliem "East West" viesnīcas "Fontaine Royal" 2.stāvā durvis vēra 2016.gada decembrī. Veikala sortimentā galvenokārt ir preces no Indijas.
500 kvadrātmetru platībā var apskatīt un iegādāties mēbeles, lampas, tekstila izstrādājumus, dizaina priekšmetus no koka un metāla. Veikala sortiments šobrīd pamatā ir prece no Indijas, bet, kā vēsta nosaukums, piedāvājums tiks regulāri papildināts ar precēm no visām debess pusēm, visiem kontinentiem. Akcents likts uz kvalitatīvām masīvkoka mēbelēm, kuru izgatavošanai izmantoti antīki materiāli. Plašs tekstila preču piedāvājums – džutas paklāji, kokvilnas palagi un plašs zīda un kokvilnas lakatu klāsts. Izstrādājumi no metāla un koka, kas papildinās un atsvaidzinās jūsu mājokļa interjeru.

Visdažādākās lampas katrai gaumei – gan stikla lampas ar austrumniecisku motīvu, gan metāla lampas, kas iederēsies industriālā stila dzīvokļos vai kafejnīcās. Ja nav noskaņojuma lielākiem pirkumiem, piedāvājumā ir arī dažādi "stilīgi" nieciņi – grāmatiņas, spogulīši, atslēgu piekariņi, jau minētās šalles, kā arī no Indijas atvesta henna un vīraka kociņi par lieliskām cenām.

"East West" paspārnē atrodas arī Āzijas pārtikas produktu veikals "Wok", kas pārcēlās no viesnīcas pirmā stāvā uz otro. "Wok" piedāvā nūdeles, rīsus, dažādas mērces un marinādes pusdienu galdam, kā arī neredzētas uzkodas un dzērienus.

Veikals "East West" atvērts katru dienu no pulksten 12 līdz 20, izņemot svētdienas.