SIA “Ledus halle "Liepājas metalurgs"" līdz ar īpašnieka maiņu mainīts arī nosaukums, un tagad tās nosaukums ir SIA "OC Liepāja".

Jaunā firma reģistrēta pērnā gada nogalē – 29.decembrī – tās īpašnieces, Liepājas Olimpiskā centra, adresē Brīvības ielā 39. Firmas parakstītais un apmaksātais pamatkapitāls ir 2845 eiro.

Par SIA "OC Liepāja" valdes locekli ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi iecelts Olimpiskā centra direktora vietnieks Raivo Špaks.

Lēmums par to, ka Liepājas Olimpiskais centrs iegādāsies maksātnespējīgajai AS "Liepājas metalurgs" piederošās SIA "Ledus halle "Liepājas metalurgs"" kapitāldaļas, tika pieņemts ārkārtas domes sēdē 2014.gada 23.oktobrī. Bet jau septembrī dome pieņēma lēmumu “Par ledus halli", ar kuru tika nolemts saglabāt ledus halli Brīvības ielā 3/7 kā liepājniekiem nozīmīgu sporta nozares objektu, kā arī piekrist, ka SIA “Liepājas Olimpiskais centrs" iegūst īpašumā nekustamo īpašumu Brīvības ielā 3/7 un kustamo mantu, kas saistīta ar ledushalles darbības nodrošināšanu.

Iepriekš ledushalles valdē darbojušies bijušie "Liepājas metalurga" īpašnieki  Iļja Segals un Sergejs Zaharjins, kā arī Aivars Sveilis un Valērijs Terentjevs. Savukārt Kārlis Dreņģers, kurš SIA “Ledus halle "Liepājas metalurgs"" ieņēma valdes priekšsēdētāja amatu, "OC Liepāja" pildīs direktora pienākumus.
    
Uzziņa
SIA “Ledus halle "Liepājas metalurgs"" tika nodota ekspluatācijā 1998. gada novembrī. Tās galvenais īpašnieks bija AS "Liepājas metalurgs"(90%), bet 5% piederēja Latvijas Olimpiskajai komitejai un 5% Liepājas domei.

Līdz uzņēmuma "Liepājas metalurgs" bankrotam 2014.gadā tā bija SK "Liepājas metalurgs" galvenās hokeja komandas mājvieta. Tagad halli izmanto HK "Liepāja" komanda, kā arī Bērnu un jaunatnes hokeja centra spēlētāji.

Ledus hallē ir vairāk nekā 1143 sēdvietu un gandrīz tikpat daudz stāvvietu.