Noslēdzies iepirkums „Telpu kompleksā uzkopšana”, kura pasūtītāja 5.vidusskola. Konkursa uzvarētājs būs atbildīgs par telpu uzkopšanu piecus gadus.

Pagājušajā nedēļā pieņemts lēmums Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas telpu uzkopšanu turpmākos piecus gadus uzdot SIA "Tīrības centrs". Kopējā līguma summa ir 219 314,9 eiro bez PVN.

Saskaņā ar iepirkuma nolikumu, SIA "Tīrības centrs" pienākumos ietilps telpu mitrā uzkopšana, putekļu slaucīšana, paklāju nomaiņa, logu tīrīšana, augu laistīšana un citi ikdienas uzkopšanas darbi. Mācību gadā – no 1.septembra līdz 31.maijam – firmai jānodrošina ne mazāk kā četras dežūrapkopējas mācību stundu laikā. Tāpat jānodrošina tualetes papīrs, roku nosusināmie materiāli un šķidrās ziepes.

2006.gadā dibinātās SIA "Tīrības centrs" juridiskā adrese ir Rīgā, Liepājas ielā 78C-13. "Lursoft" informācija liecina, ka firmā šobrīd ir pieci darbinieki.

Iepriekšējais iepirkuma konkurss par telpu uzkopšanu notika 2011.gadā, kad uzvarētāja bija SIA "Impel Serviks", ar kuru slēdza līgumu par 86 580,45 latiem.