Pēc irliepaja.lv rīcībā esošās informācijas, "Rimi Latvija" plānotā tirdzniecības centra "Ostmala" rekonstrukcija, kurai vajadzēja sākties janvārī, uz gadu atlikta.

Vairāki tirdzniecības nama "Ostmala" nomnieki portālam apliecināja, ka saņēmuši "Rimi Latvija" vēstuli ar paziņojumu, ka tirdzniecības centra iecerētā rekonstrukcija pārcelta gadu uz priekšu – no 2019.gada 14.janvāra uz 2020.gada sākumu.

Kā iemesls minēts nespēja atrast būvnieku.

Iepriekš "Rimi Latvia" sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa portālam sacīja: "TC "Ostmala" tiks slēgts rekonstrukcijai nākamā gada sākumā, lai padarītu šo tirdzniecības centru ērtāku un gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem. Uzlabojumi tiks veikti vairāku mēnešu garumā, tikmēr Liepājas iedzīvotājiem būs pieejams gan "Rimi Rietumu cents", gan vairāki "Supernetto" veikali. Pēc rekonstrukcijas jaunatvērtajās telpās sagaidāmi arī jauni nomnieki papildu esošajiem. Savukārt "Ostmalas" darbiniekiem tiek nodrošināts darbs citos Liepājā esošajos "Rimi" tīkla veikalos," sacīja Preisa.

Pērn okobra nogalē irliepaja.lv jau rakstīja, ka top "Ostmalas" rekonstrukcijas plāns.

Atvaļinājumā esošās "Rimi Latvija" reģionālās vadītājas Ievas Vītiņas aizvietotāja toreiz portālam apstiprināja "Rimi Latvija" nodomu rekonstruēt "Ostmalu":

"Pagaidām visas runas par iespējamo rekonstrukciju ir baumas. Jā, mēs strādājam pie rekonstrukcijas plāna, un, ja mūsu mātesuzņēmums Zviedrijā to apstiprinās, savlaicīgi par to brīdināsim juridiskās personas, kam ir savas tirdzniecības vietas "Ostmalā". Taču šobrīd rekonstrukcijas plāns vēl nav apstiprināts."