Septembra sākumā atvēršanas svētki tika svinēti uzņēmuma "mogo" jauna klientu apkalpošanas centram Liepājā, viesnīcas "Promenade Hotel" ēkā, Jūras ielā 12.

Kā informē "mogo" mārketinga vadītāja Agija Rumpe, liepājnieki un viesi ir laipni gaidīti jaunajās telpās, kur iespējams saņemt bezmaksas konsultāciju par mogo.lv piedāvātajiem kreditēšanas pakalpojumiem - kredīts pret auto, kredīts auto iegādei un kredīts autogāzes iekārtu ierīkošanai.

Klientu apkalpošanas centrā iespējams pieteikties sev vēlamajam aizdevuma veidam, saņemt bezmaksas auto novērtējumu no mogo.lv speciālista , kā arī vienoties par maksāšanas grafiku un citiem līguma nosacījumiem.

Pieteikumu aizdevumam iespējams aizpildīt arī uzņēmuma mājas lapā www.mogo.lv vai zvanot uz 27 258 258. Klients saņems atbildi par sev interesējošu aizdevumu trīsdesmit minūšu laikā, bet naudu savā kontā – tajā pašā dienā.
Šis ir AS "mogo" trešais klientu apkalpošanas centrs Latvijā. Uzņēmums dibināts 2012.gadā un tajā strādā vairāk kā 30 darbinieku.