Piektdien, 30.oktobrī, mobilo sakaru operators LMT uzsācis jaunāko "iPhone" modeļu – "Apple iPhone 12" un "Apple iPhone 12 Pro" – tirdzniecību. Jau diennakts pirmajās minūtēs e–veikalā iegādāti pirmie viedtālruņi, ko laimīgajiem pircējiem Rīgā nogādāja pazīstamais autosportists Mārtiņš Sesks, portālu informēja LMT preses sekretāre Elīna Lidere.


Pārsteigums, sajūsma un neviltots prieks par jauno telefonu – šādas emocijas 30.oktobra naktī piedzīvoja pirmie jaunā iPhone pircēji, kuriem, lai saņemtu jauno tālruni, nenācās ilgi gaidīt, jo pirkumu piegādāja viens no ātrākajiem un meistarīgākajiem autobraucējiem Latvijā – Mārtiņš Sesks. Arī jauno viedtālruni raksturo ātrums visās tā darbībās, ko nodrošina ātrākais procesors, kāds jebkad bijis "iPhone" telefonos – tas spēj veikt pat 11 triljonus darbību sekundē un ir par 50% jaudīgāks nekā tā priekšgājējs.

Savā feisbuka kontā Mārtiņš Sesks komentē šo notikumu: "Šonakt devos  Bonda filmas cienīgā misijā, lai ar super ātru piegādi pārsteigtu Latvijas Mobilā Telefona klientus, kuri pirmie izmantojuši iespēju iegādāties jaunākos, superātros  "Apple iPhone 12" un "Apple iPhone 12 Pro"."


"Apple iPhone 12" raksturo "A14 Bionic" procesors un 5G mobilo sakaru tīkla atbalsts, kas nodrošina zibenīgu datu apmaiņu. Plašo 6,1 collu OLED Super Retina ekrānu pilnībā klāj "Ceramic Shield" aizsargpārklājums, tāpēc ekrāns kritienus pārcieš četrreiz labāk nekā jebkurš viedtelefonu aizsargstikls. Platleņķa un ultraplatleņķa kameras savāc par 27% vairāk gaismas izciliem nakts attēliem. Tas viss ietilpināts kompaktā un lietošanai vienā rokā ērti pielāgotā korpusā, kas ir par 11% plānāks nekā tā priekšgājējs. "iPhone 12" ir pieejams vairākās pievilcīgās krāsās – zaļā, zilā, melnā, baltā un sarkanā, un aizmugurē iestrādātais magnēts ļauj piestiprināt dažādus aksesuārus.