Ceturtdien, 26.aprīlī, sekmīgi nokārtojot gala pārbaudījumus, Liepājas skolēni ieguva apliecinājumus par Uzņēmējdarbības skolas absolvēšanu.

Uzņēmējdarbības skola ir Biznesa augstskolas "Turība" organizēts projekts, kurā jauniešiem ir iespēja padziļināt apgūt dažādas uzņēmējdarbības nozarē būtiskas lietas – biznesa veidošanas pamatus, mārketingu, reklāmu, prezentācijas prasmes un lietišķo komunikāciju.

Apbalvojot jauniešus, augstskolas rektors un valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis uzsvēra: "Ir patiess gandarījums redzēt, ka Latvijas reģionos ir tik daudz uzņēmīgu jauniešu, kuri nākotnē vēlas būt ne tikai darba ņēmēji, bet arī darba devēji. Kamēr valstij ir šādi jaunie prāti, esmu drošs par mūsu nākotnes attīstību." Tāpat viņš apsolīja šo projektu turpināt arī nākamgad, lai vēl vairāk jauniešiem būtu iespēja apgūt pirmos soļus sava biznesa izveidē.

Projektā kopumā piedalījās vairāk nekā 100 skolēni no Talsu Valsts ģimnāzijas, Talsu 2. vidusskolas, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas, Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas, Ventspils 2. vidusskolas un Ventspils 4. vidusskolas.

Projekts tika organizēts, lai vidusskolēnos veicinātu interesi par uzņēmējdarbību, iepazīstinātu ar būtiskākajiem uzņēmējdarbības elementiem un sniegtu ieskatu Latvijas lielāko uzņēmumu ikdienā.