Liepājas poligrāfijas uzņēmums "Liepājas papīrs" septembrī cer sākt darbināt jaunās tehnoloģijas un sākt inovatīvu uzlīmju ražošanu, pastāstīja uzņēmuma prezidents Jānis Vilnītis.

Viņš aģentūrai BNS informēja, ka šonedēļ "Liepājas papīra" ražotnē sākts uzstādīt Nīderlandē iegādātu jauno iekārtu, kas kopā ar palīgierīcēm izmaksāja aptuveni vienu miljonu eiro (702,8 tūkstošus latu).
Pēc iekārtas uzstādīšanas iecerēts apmācīt darbiniekus, klāstīja Vilnītis, paužot cerību, ka jau septembrī "Liepājas papīrs" varēs sākt ražot jauno produkciju ‒ etiķetes, kādas Baltijā pašlaik neviens neražo.
Jau vēstīts, ka "Liepājas papīra" konsolidētais apgrozījums pērn sasniedza vairāk nekā 3,9 miljonus latu, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās vairākkārt un pirms nodokļu samaksas bija 22 tūkstoši latu.
"Liepājas papīram" pieder daļas sešos uzņēmumos. No tiem trijos uzņēmumos – "First Labels", "LP Poligrafija" Maskavā un "LP Poligrafija" Lietuvā ‒ "Liepājas papīram" pieder 100% kapitāldaļu, divos uzņēmumus ("NTS Poļigrafija" Baltkrievijā un mārketinga projektu aģentūra "Fortius") ‒ 50%, savukārt Kurzemes biznesa inkubatorā poligrāfijas uzņēmumam pieder 8%.
Kompānija "Liepājas papīrs" izveidota 1993.gadā uz bijušās Liepājas papīra izstrādājumu fabrikas bāzes. "Liepājas papīrs" ražo etiķetes, biļetes un ir viens no lielākajiem šādas produkcijas ražotājiem Baltijas valstīs. Kompānija arī tirgo kancelejas preces. Uzņēmumam ir pārstāvniecība Krievijā un Lietuvā.