Liepājā un tās novadā "Tele2" un "Zelta Zivtiņas" klienti ir uzstādījuši jaunu mobilā interneta patēriņa izaugsmes rekordu, kura apjoms pieaudzis par trešdaļu.

Kā informē "Tele2" pārstāve Jekaterina Andrejeva, mobilā interneta apjoms jūlijā un augustā Liepājā un tās novadā pieaudzis par 34% jeb trešdaļu, kas ir lielākais patēriņa "lēciens" viena mēneša laikā "Tele2" tīklā kopš 2004.gada, kad "Tele2" sāka piedāvāt interneta pakalpojumus. Šāds "Tele2" interneta patēriņa bums skaidrojums ar to, ka no šā gada 1. jūlija "Tele2" nodrošina zibenīgu 4G internetu pieejamu jau 90% valsts iedzīvotāju.

"Esam gandarīti ar paveikto – "Tele2" nodrošina Latvijā plašāko 4G tīkla pārklājumu! Priecājamies, ka arī mūsu klienti Liepājā un tās novadā novērtē "Tele2" zibenīgā un plašā 4G interneta priekšrocības, strādājot, mācoties vai vienkārši izklaidējoties. Liepājā un tās novadā turpina pieaugt "Tele2" interneta lietotāju skaits, un liepājnieki mobilo internetu lieto gan telefonā, gan mājas datorā un planšetdatorā. Interesanti, ka Liepājā "Tele2" klienti mobilo internetu izmanto biežāk nekā zvana un sūta īsziņas," saka "Tele2" tehniskā direktore Līga Krūmiņa.

"Tele2" atgādina, ka, lai lietotu "Tele2" 4G zibenīgo internetu, mobilajai ierīcei – viedtelefonam, planšetdatoram vai datoram – un SIM kartei ir jāatbalsta 4G. Pārliecināties, vai mobilā ierīce un SIM karte atbalsta 4G, var: www.tele2.lv/4G un www.zeltazivtina.lv/4g. Ikviens "Tele2" un "Zelta Zivtiņas" klients "Tele2" klientu apkalpošanas centrā bez maksas var apmainīt savu SIM karti pret 4G SIM karti.

Latvijā plašāko 4G tīkla pārklājumu nodrošina "Tele2", joprojām turpinot to attīstīt gan kapacitātes, gan pārklājuma ziņā. Tāpat "Tele2" rūpējas par patēriņam atbilstošiem un tirgū izdevīgākajiem 4G pakalpojumiem. Pateicoties Baltijā modernākajam mobilo sakaru tīklam, "Tele2" ir gatavs līdz pat 20 reizēm lielākai tīkla slodzei, kuru radīs arvien pieaugošais mobilā interneta patēriņš.