Turpinot paplašināšanos reģionos, vadošā transporta pakalpojumu platforma Eiropā "Bolt", sākot ar 22.aprīli uzsāk "Bolt Food" ēdienu un pārtikas preču piegādi Liepājā.

"Iepazīstinot lietotājus ar jauno pakalpojumu, pirmo nedēļu visi pasūtījumi 2 km radiusā no pasūtījuma vietas būs bez piegādes maksas. Mēs ceram, ka iespēja viegli un ērti pasūtīt ēdienu uz mājām atvieglos cilvēku palikšanu mājās,” stāsta Klāvs Gipters, "Bolt Food" vadītājs Latvijā.

Pašlaik platformai pievienojušies tādi restorāni un tirdzniecības vietas, kā "Streetburger", "Hesburger", "Grēēks", "Rimi" un "Mego". Laika gaitā platforma plāno paplašināt pieejamo restorānu un veikalu klāstu, lai piedāvātu vēl plašākas izvēles iespējas. Tāpat kā Rīgā un Daugavpilī, arī Liepājā visi pasūtījumi tiks nodoti bezkontakta veidā, lai samazinātu saskarsmi starp restorānu, veikalu darbiniekiem, kurjeriem un platformas klientiem.

"Mūsu kopbraukšanas pakalpojumi ir vērsti uz efektivitāti, lai spētu piedāvāt labāko servisu gan pasažieriem, gan šoferiem. Mēs vēlamies ieviest šo filozofiju arī ēdienu piegādē reģionos un piedāvāt zemu cenu, vienlaicīgi nodrošinot kurjerus ar labāko atbalstu. Tāpat restorāni, kas strādā ar "Bolt Food", saņem ieguvumu no mūsu pastāvīgās klientu bāzes – cilvēkiem, kuri jau uzticas zīmolam,” piebilst Klāvs Gipters.

Lai veiktu pasūtījumu, nepieciešams lejupielādēt "Bolt Food" aplikāciju "Apple" vai "Android" ierīcēm. Pasūtījuma veikšanai jānorāda piegādes adrese, jāizvēlas restorāns vai veikals, jāatzīmē ēdieni un jāapmaksā pasūtījums ar bankas karti caur mobilo lietotni. Pirms pasūtījuma apstiprināšanas tiks uzrādīts gan paredzamais piegādes laiks, gan pasūtījuma kopsumma.

Pagājušā gada augustā "Bolt Food" platforma tika atklāta Igaunijā, kam sekoja gan Lietuvas, gan Latvijas tirgus. Liepāja ir jau trešā pilsēta Latvijā, kur pieejams Bolt ēdienu piegādes pakalpojums.

Krista Bulderberga